Yarışma Kayıt Formu Kayıt ücreti : 475.- tl

Son kayıt tarihi : 15.Eylül.2009 *1.Ekim tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar için, kayıt ücreti 600.-tl'dir.

Kayıt ücreti kapsamı : 29.Ekim-1.Kasım tarihlerinde Port AlaçatıMarina'da tekne konaklaması 4 yarışmacı hakkı, 4 t-shirt, 4 şapka, 4 ödül gecesi yemeği

Ödeme : Kredi Kartı veya Banka havalesi ( Dekontta tekne adı belirtiniz )

İptal Şartı : 30.Eylül'e kadar yapılan iptallerde kayıt ücretinin %50'si iade edilir. 30.Eylül'den sonra yapılan iptallerde ise iade yapılamaz.

Gerekli belgeler : Tonilato belgesi Denize elverişlilik belgesi Kaptan ehliyeti Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır) Balıkçı belgesi

Tel : 0232 716 8081
E-mail : info@alacatifishing.com

Okeylenmiş katılımcı listesi:
KATILIMCI LİSTESİ
Bu sene katılım listemiz 50 asil tekne, 5 yedek tekne olarak belirlenmiştir
Liste ve katılım sırası Marina’daki bağlama sırasına göre belirlenecek ve yarışmacılara bu doğrultuda katılım numarası verilecektir.
Tekne Adı/Ölçüsü Kaptan ve Ekibi
1
LEMAN
Jenneau Prestige 34S ŞÜKRÜ AKKAN
2
LORYMA
Albemarle 10m

TOLGA AYDINOL
GÖKHAN GÖRELİ
ŞAKİR UZEL
SERKAN DOYGUN
3
VOLİ
Marlin 29 9,30m METE TONER
4
DEEP BLUE
Albacore 25ft

ERTUĞRUL İÇİNGİR
UFUK ÇAKMAKÇI
LEVENT MÜCÜK
ALİ PALAMUTÇU
5
TRUE ROMANCE
Beneteau Cyclades 39
M.KAAN YILDIRIM
OZAN GÜRÜŞÇÜ
E.OLGAR KALKAN
6
ZEYNEP
Wellcraft Scarab 30
BORA TEKİN
7
HASIR
Gullet 16,30 ERCAN KERESTECİ
8
CAN CEM
Marlin 29ft MAHMUT ÖZGENER
9
NARWHAL
Lobster 42 RICARDO ALIBERTI
10
EL-QUIZO
Luhrs 37 ÖMER ATAY
11
WANDA
Wellcraft Scarab 35
TURAN MUTLU
12
TEOS 3
Jeanneau/S.Odyssey
SUAT EVREN
13
SPEAR
Marlin 25 RUÇEM CANBEYLİ
OZAN SEVİMLİCAN
HASAN HAKYEMEZ
14
ZEPHYR
Marincraft Voyager 45
HÜSEYİN KIZILAĞAÇ 15 CAMELIA
Trawler 13m LEVENT SAYIN
16
EQINOX
Bonito 32
ÖMER KARAOSMAN
17
FIGHTING LADY
Riviera Sportfishing33
İSKENDER ATAKAN
HAKAN AKDOĞAN
OZAN KAPTAN
CEMAL KAPTAN
18
EFTELYA
Mako 234, 7.10m
YAĞMUR DOĞAN
19
ALIVE
Larson
OSMAN ÜÇER
İSMAİL BOYNER
MESUT CENİKLİ
20
BREEZE
Marlin 25 MİTHAT ŞİVELİOL
21
SEASIDE
Marlin 25
NEZİR TEPEKULE
MURAT ÇEHRELİ 22 BORABORA
Antares 7
CAN KESTELLİ
23
SHEERA
Mainship Trawler 40

HAKAN TOPÇU
FATIH MEHMET OFLAZ
MONICA OFLAZ
DENIZ KURT
24
BLUES
Custom Fishing 11m
MURAT BİLEREK
25
DAY MAKER
Fox 26 SAYAN SOKULLU
26
MASTROGIORGIS


CHRISTODOULOS GRILLIS
27
TAXIARHIS
Chris Craft / 10m
GIAKOUMIS MELIANOS
28
PROTEAS
Tresejord Banana
YIANNIS STRATAS
29
EIRINI
Wellcraft / 28ft
CHRISTODOULOS
LAMITSIS
30
ALSIUM III
Bertram / 31ft
VORGIAS SOZON
31
ALMA
28ft
BENETOS ANTHEOU
32
ALSIUM
Black fin / 38ft
MIHALIS STASINOPOULOS
33
TSIMIS
Wellcraft 22ft
DIMITRIOS KALAYDZİS
34



Bu ilan bilgilendirilmek adına buraya konmuştur.