PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 582 furuno

aFaLa
27.02.08, 22:14
arkadaşlar bu renkli furuno 582 oltacı ve volıcıler için biçilmiş bir radar.
50-200 aynası
600 wattlık bir cihaz.:D

can9974
29.12.08, 17:18
sevgili afala arkadaşım
önce böyle bir sitede vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim.benim öğrenmek istediğim 3-12 kulaçlar arasında lüfer ve çinekop balığından en çok verimin ve randumanın alındığı cihaz hangisidir.ben karadeniz de (ereğli) volicilik yaparak geçiniyorum.bir cihaz almak istiyorum ama sizin de bildiğiniz gibi biz imkanları kısıtlı insanlar olduğumuz için bir kerede en doğru ve en verimli cihazı almak istiyorum.ve ayrıca da bize fiyat olarak en uygun gelenini.bana eğer bu konuda yardımcı olabilir bir yol gösterebilirsen çok sevinirim.ilgine şimdiden teşekkürler.SAYGILARIMLA

aFaLa
29.12.08, 17:25
sevgili afala arkadaşım
önce böyle bir sitede vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim.benim öğrenmek istediğim 3-12 kulaçlar arasında lüfer ve çinekop balığından en çok verimin ve randumanın alındığı cihaz hangisidir.ben karadeniz de (ereğli) volicilik yaparak geçiniyorum.bir cihaz almak istiyorum ama sizin de bildiğiniz gibi biz imkanları kısıtlı insanlar olduğumuz için bir kerede en doğru ve en verimli cihazı almak istiyorum.ve ayrıca da bize fiyat olarak en uygun gelenini.bana eğer bu konuda yardımcı olabilir bir yol gösterebilirsen çok sevinirim.ilgine şimdiden teşekkürler.SAYGILARIMLA

arkadaşim kıyı balikciliği için özellikle lüfer ve palamut cinekop için cihaz amatörün üstü bu cihaz ama ben daha iyisine bakacam diyorsan suzıkı 2800 veya bu seriden cihaz tavsiye ederim cok daha güzel randıman alırsın

balik
29.12.08, 18:01
Selamlar,

Artık Furuno 582 yi üretmeyi bıraktı ve onun yerine FCV 585 modelini çıkarmış. Ayrıca FCV-295 var yeni tavsiye ederim.

sealbatros
17.01.09, 23:34
BENCE DAHA ONCEKI VERSIYONU OLAN 292 MODELI 295 DEN DAHA RANDUMANLI CENGİZ ABİNİN TANITMIŞ OLDUGU 582 MODELI İSTAVRİT V.B BALIKLARDA ÇOK BAŞARILI AMA LÜFER VE ÇİNEKOP TA ZAYIF AMA AMA AYNI KLANSMANDAKI RAKIPLERINDE USTUN BIR CIHAZb3b3

mertc
29.07.09, 17:57
Bence jmc 122 tam sana gore benım elimde var suan satılık :D

egörgün
19.09.09, 19:28
Furuno FCV 667 derimsupriz:

özgürdeniz
19.09.09, 21:10
Bendede 603 ve 522 furuno var,kıyı balıkçısı için suzuki daha iyi gibi.Derinde tercih furuno olsada.

Rabsola
22.10.09, 06:51
herkeze selamlar
ben furuno fvc 620 olmak istiyorum burda arkadaşlardan yazdıklarına göre bu cihaz balıkları nokta olarak gösteriyor.balıkları balık sembolünde göstermiyormu bu cihaz mesele büyük balıklar dibe yakın olarak biz burada iri balık avcılığı yapıyoruz yani logos bu balığı balık sembolü şeklinde gösterir mi?

denizkurdu85
25.10.09, 09:57
göstermez çuvallarsın balık sembolune alırsan