PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ağ mantarları...

aFaLa
19.10.08, 22:41
http://www.eurasiafairs.com/images_08/Balikcilik3_1.jpg

burada ağ mantarlarını paylaşabiliriz...

sealbatros
20.10.08, 20:18
şu sarı mantarlar çok dayanıklı ben kullandım çinden ithal ediliyo trakya bölge dağıtımını (eska baba ) ağcılık yapmaktadır ama dip agı yapacak arkadaşlar bızım oncekı mantarlardan kaldırma kuvvetı yaklasık ıkı kat ağa ona gore kursun ayarı yapsınlar dip sularında da performansı çok iyi tavsiye ederim cengiz abi paylaşım ıçın tesekkurler

can9974
04.12.08, 20:27
sevgili balıkçı arkadaşlar
bende voli ağımın mantar yakasını bu sarı mantarlarla değişmek istiyorum.Fakat bu mantarlardan bulabileceğim bir satıcı firma veya şirket bulamıyorum internette.Konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımdan yardım istiyorum.Selamlar,saygılar

sealbatros
04.12.08, 20:43
eska Diye Bir şirket Var Istanbulda (google Ye Eskaba Yaz Bulursunuz) Ne Amaçla Kullanacaksin Bu Mantari?

aFaLa
04.12.08, 21:16
İlk önce aramıza hoşgeldin arkadaşim...
eska firmasında bulursun bu mantarları yada kumkapıda bir cok firma var ordan temin edebilirsiniz.
ES-KA BALIKÇILIK AĞ ve EKİPMANLARI LTD., Kale Kilit Sanayi Mah., Tel: (0212) 642 32 37 Öznur Sok. No:46-48,34165 Güngören, 643 01 44 İSTANBUL Fax: (0212) 677 89 98
www.eskababa.com.tr (http://www.eskababa.com.tr)

etki
04.12.08, 22:05
hacı hiç eska meska ile ugrasma fiyatlar sana uymaz pahalı bir kac gün bekle bende bi adres vardı onu bulup yollayım mesela aynı kot pantolonda defo oluyor ya öyle 1 paket agda tas catlasın 50 göz defolu gecmiş makineden yarı fiyata satıyor mantarlar defosuz ama eskadan iyidir.eska burda veresi ag dagıtıyor parasıda ona göre oluyo ben pesin alayım indirim yapın dedim yapmadı bende dedigim yerden baya karlı aldım

LüFerCi
04.12.08, 22:12
hangi firmadan alacaksın arkadaşim bizde bilelim bu ucuz mantarları bizede cok gerekli oluyor ....balikcilar15

etki
05.12.08, 12:50
kartı kaybetmişim arkadasa tllf ettim onun kart katalogundan bulup getirecek bende 55 milim misina ag alacam levrek için burda biz kursun kullanmıyoruz kursunlu ip kullanıyoruz mola yaparken sesyapmasın diye benim dedigim bide kuma gömülüyo levrek görmüyo mantar yaka yıda ip yeriine kalın misinadan syrek mantar vuruyom degişik bi dikim teknigim var balık sarılıyo aga ama cabuk yırtılıyo iii para getiriyo eskiden levrek cevirip zıpkınla vuruyordum ama bunu kesfettigimden beri suya bile girmiyom sabah ve aksamdan gidip agı kaldırıyom her agda 1 2 tane cıkıyo. simdi tüm meraya dösedim bu aralar balık kesti yaaa zıpkıncı forumdaki caylaklar geliyo buralara gece dalısı yapıyorlar ama bi agın içinde göreyim üstünden tekneyle gecicem bu sene lüferleri de calmışlar agdan bi de kesmişler buda yetmezmiş gibi önüme yazlıkcı ag atmış.bagladım agını tekneye tam yol cektim com a kadar bidaha o oldu atmıyorlar.burası ırak gibi adamlar asmış tepeden levrek bakmıyorlar eskiden tepeden levrek bakıp dinamit atıyorlardı bi araba balık.artık sahil güvenlik fln işi sıkı tutunca adamlar bu güvenlik kameralarından monte etmişler tepeye deniyorlar.orda ikitanede org a benziyen adam vardı sordum dinamit işini nasıl yapacaksıız diye onuda saniyeli fitiller var saniyede bi santim yanar onlardan kullanacaklarmış ama bana kalsa uzaktan kumada ile de patlata bilirler ama onların önünede ag dösedim haberleri yok agda sanandıra bile yok küçük bi mantar cok zor görülür :D burda merak ettigim sey su bu forumda gercek balıkcılar mı var pek inceleme fırsdatım olmuyo yoksa zıpkıncı forumdaki gibi mi bide nasıl fotograf yükleniyor site üstündeki resimler gibi bende tuttugum balıkları koymak istiyom

aFaLa
05.12.08, 15:11
http://www.balikcilar.net/showthread.php?t=2437
resim yükleme olayına burdan bakıp resimli anlatım daha iyi anlıyacaksın yada diyer sitedeki gibi arkadaşim.
birde imza ayarlarını yaparsan isminide yazarsan sevinecem burası bir amatör deyil balıkçı forumu ama hersey surkulere uygun olarak arkadaşim bende balıkçıyım diyer arkadaşlarda aramızda gırgırcı kıyıbalıkçısı oltacı amatör olarak takılan arkadaşlar var hatta cevreci bu formun amacı paylaşim forumu arkadaşim bilgilerimize beraberce dostluk içersinde paylaşmak yardımcı oılmaktır

etki
11.12.08, 22:24
deniz ticaret dedigim firma istanbulda kumkapıdaymış

aFaLa
11.12.08, 22:42
deniz ticaret dedigim firma istanbulda kumkapıdaymış

kumkapıda tren alt geçiti geçtiğin zaman ilk dükkan deniz ticaret sahibi ali abi :D ama senın istedıyın mantarlar onun ihtalatı deyıldır bir cok dükkan var bir arastır derım daha önce eskadan almiştim o sarı mantarlardan volide iyi olur ses yapmaz molada

can9974
16.12.08, 22:43
sevgili balıkçı arkadaşlarım
bu sarı mantarların fiyatları hakkında bir bilginiz var mı? ben google de eskababa linkine girmeye çalışıyorum ama ulaşılamıyor.birde bir arkadaşımız ucuz bir ağ satan yerden bahsetmiş.biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirse çok sevinirim.ben kdz.ereğli de profesyonel anlamda balıkçılık yapmaktayım.kendime ait 9mt.bir teknem var ve tüm geçimimi bundan sağlamaktayım.bunun içinde çeşitli ağ ve ekipmanları çok sık şekilde lazım olmaktadır.kazancımızın yarısını bunlara yatırıyoruz.eğer ucuz alabileceğimiz bir ağ firması bulabilirsek limandaki balıkçı arkadaşlarla birlikte yüklü miktarlarda çeşitli ağ ve ağ malzemelri alabiliriz.konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

can9974
23.12.08, 18:09
sevgili sealbatros kardeşim
deniz pazarı adlı bir sitede senin adınla verilmiş bir satılık tekne ilanına rastladım.fakat ilan da foto yoktu.ben de kdz.ereğli de 9 mt.bir voli kayığımla balıkçılık yapmaktayım.geçimimi bu işten sağlamaya çalışıyorum.artık benim tekne küçük gelmeye başladı.ağlar büyüdü yapılan avcılıklar değişti ve kayık küçük gelmeye başladı.bu nedenle tekneyi büyültmek istiyorum.senin ilan ilgimi çekti.bana teknenin birkaç değişik fotoğrafını ve eğer mümkünsede bir de teknede bulunan cihazların hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilirsen çok sevinirim.özellikle şu lüfer ve çinekop yazan cihaz hakkında .bu arada benim de teknem satılık .belki arkadaş çevrende böyle bir talep olursa gereken yardımı da yapabilirim. saygılarımla
ATİLLA SABANCI

LüFerCi
23.12.08, 22:28
sevgili balıkçı arkadaşlarım
bu sarı mantarların fiyatları hakkında bir bilginiz var mı? ben google de eskababa linkine girmeye çalışıyorum ama ulaşılamıyor.birde bir arkadaşımız ucuz bir ağ satan yerden bahsetmiş.biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirse çok sevinirim.ben kdz.ereğli de profesyonel anlamda balıkçılık yapmaktayım.kendime ait 9mt.bir teknem var ve tüm geçimimi bundan sağlamaktayım.bunun içinde çeşitli ağ ve ekipmanları çok sık şekilde lazım olmaktadır.kazancımızın yarısını bunlara yatırıyoruz.eğer ucuz alabileceğimiz bir ağ firması bulabilirsek limandaki balıkçı arkadaşlarla birlikte yüklü miktarlarda çeşitli ağ ve ağ malzemelri alabiliriz.konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

arkadaşim ucuz ağ tunatesk diye bir firma var ben ordan alıyorum

ilker
21.02.09, 10:57
Arkadaşlar bende ES-KA balıkcılıktan tum malzemelerımı alıyorum,tamamı yurtdısından gelıo ,ve sattıkları malın aynısın hıc bıyerde aynı fıyata bulamadım,kalıteyı uygun fıyata aldıgımı dusunuorum,en guzelıde ınsanlarla olan ılıskılerı,hıc bısey almadan cıksam bıle gereklı ılgıyı goruyorum

ilker
21.02.09, 10:58
Bulent abi bi telefonla hemen bılgı edınebılrıısn ES-KA telefon 0212 6430144

ÇEŞİT MENSUCAT
10.03.09, 16:38
MERHABA,

ÇEŞİT MENSUCAT BALIKAĞI FABRİKASI OLARAK 1962 YILINDAN BERİ BALIKÇILIK SEKTÖRÜNE HİZMET VERMEKTEYİZ. HERTÜRLÜ AĞ İHTİYACINIZI FABRİKAMIZDAN KARŞILAYACAĞINIZ GİBİ KUMKAPIDA BULUNAN "REİSLER" MAĞZAMIZDAN DA MANTAR, HALAT, KURŞUN VB. ÜRÜNLERİ TEDARİK EDEBİLİRSİNİZ.
DETAYLI BİLGİ İÇİN
www.cesit.com (http://www.cesit.com) adresini ziyaret edebilir ve bize 0212 426 71 71'nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

RASTGELSİN...

VATOZ28
12.10.09, 14:01
SARI OLAN YASSI UZUN LİMON ŞEKLİNDE 2 NUMARASI TANE 75 KURUŞ

AdresKürkçü Kuyusu Sokak No : 4/B-20 Kumkapı İstanbul TURKİYE Telefon 00 90 212 517 22 87Faks 00 90 212 518 10 14e-posta yunuslar@yunuslarbalikagi.com (yunuslar@yunuslarbalikagi.com)

mstf
12.10.09, 18:52
Ağın kaliteli olmasını istersen Çeşit Mensucat'tan şaşma, Tunanets'te aynı kaliteyi bulamazsın.Sarı mantarlar ithal yerli imalatı yok uğraştılar ama olmadı Eska ithalatçısı .

aFaLa
12.10.09, 22:14
Ağın kaliteli olmasını istersen Çeşit Mensucat'tan şaşma, Tunanets'te aynı kaliteyi bulamazsın.Sarı mantarlar ithal yerli imalatı yok uğraştılar ama olmadı Eska ithalatçısı .

cok haklısın

VATOZ28
13.10.09, 19:34
Ağ konusunda birşey diyemem herkez deneyrek öğreniyorr farkları ve sarı mantarları es-ka ithal edio çin ve koreden en ucuzu 70 kuruş

rastgele
30.10.10, 20:59
Arkadaşlar sarı mantarların yerli imalatını ve daha kalitesilisini aşağıdaki yerlerde bulabilirsiniz. Fiyatlar uygundur fakat şimdilik sadece 5 numarası bulunmaktadır.
Saygılar...

İstanbul - Yunuslar Balıkçılık
Adana - Yıldız Balıkçılık
Antalya - Akdeniz Ticaret

nasip
21.01.11, 09:39
deniz ticaret (ali şeker) in sitesinde yeni çıkan bi ip gördüm ..mantarlı ip çıkmış mantarı ipin içine gömmüşler. iş görür mü acaba bilemiyorum.. ..kullanıp deneyen olur da fikirlerini yazarsa sevinirim ..herkesin bilgisine ..saygılar

aFaLa
21.01.11, 18:08
aynı sekilde kurşunda var kurşunlu ip biraz pahalı ..
Ama kalkan ağları için güzel

maygun
02.03.11, 07:36
arkdaşlar öncelikle merhaba herkeze rasgelsinbenim ağ mantarı konusunda bilgim oldukça fazla nedeni imalatçı oluşum,ithal edilen sarı ve kiremit renkli (yunan mantarı) sağlık açısından , ekonomik açıdan,çevre kirliliği açısından ve yunan,çin,kore gibi ülkelere dövizimizin gitmesi bakımından düşünülmesi gereken bir konu.Yunanıstan da üretilen kırmızı mantarlar orada yasaklandı plastiğe döndü şimdi o firma bize tesisi kalıplarıyla devretmek istiyor benimle irtibata geçti ve konuştuk.Kanser riski dlduğundan ve plastikten de geç yok olmasından dolayı yasaklandı aynı olay misina ağının Japonyada yasak olup adamlar bize ve geri kalmış ülkelere mevzuat açığından dolayı satmaları gibi. plastit mantarlarda da ülkemizde çeşitli derinlikler için gramajları farklı mantarlar var ve istenilen derinliklere uygun ve daha ekonomik ithal edilenlerden.Önemli olan ağınızın kullanımına uygun mantarı istemeniz nerede ve kaç metreye kadar dayanıklı olmasını söylemeniz yeterli bu konuda yardımcı olabilirim.Ürettiğim mentarların üzerinde markam olan A.K.A yazılıdır ilgilenirseniz tel:0212 224 26 43 sevgiyle kalın rasgele M.Aygün

denizkurdu85
02.03.11, 07:40
arkdaşlar öncelikle merhaba herkeze rasgelsinbenim ağ mantarı konusunda bilgim oldukça fazla nedeni imalatçı oluşum,ithal edilen sarı ve kiremit renkli (yunan mantarı) sağlık açısından , ekonomik açıdan,çevre kirliliği açısından ve yunan,çin,kore gibi ülkelere dövizimizin gitmesi bakımından düşünülmesi gereken bir konu.Yunanıstan da üretilen kırmızı mantarlar orada yasaklandı plastiğe döndü şimdi o firma bize tesisi kalıplarıyla devretmek istiyor benimle irtibata geçti ve konuştuk.Kanser riski dlduğundan ve plastikten de geç yok olmasından dolayı yasaklandı aynı olay misina ağının Japonyada yasak olup adamlar bize ve geri kalmış ülkelere mevzuat açığından dolayı satmaları gibi. plastit mantarlarda da ülkemizde çeşitli derinlikler için gramajları farklı mantarlar var ve istenilen derinliklere uygun ve daha ekonomik ithal edilenlerden.Önemli olan ağınızın kullanımına uygun mantarı istemeniz nerede ve kaç metreye kadar dayanıklı olmasını söylemeniz yeterli bu konuda yardımcı olabilirim.Ürettiğim mentarların üzerinde markam olan A.K.A yazılıdır ilgilenirseniz tel:0212 224 26 43 sevgiyle kalın rasgele M.Aygün
teşekkürler usta ben bebektim o mantarlar vardı AKA yani ve hala var ve ben inanınyorumki o kalitenin üzerine mantar yok

mantarcı5
13.05.11, 22:29
Arkadaşlar merhaba herkese ben plastik içiboş ağ mantarı imalatı yapmaktayım
mantarlarım temizdir. ilgilenen arkadaşlara 05446761815 OKTAY PLASTİK

basli balikcilik
13.05.11, 22:30
arkadasım numara ve gram olarak bı fıyatlarını yazarsan

Hasan Tufan
13.10.12, 02:00
Merhaba Arkadaşlar;
Bizde içi boş ve çok sağlam mantar imalatına başladık. Şuan (şimdilik)5 ve 8 numara yapmaktayız. Fiyatlarımız uygun olup istenilen renkte yapılır. numune isterseniz göndeririz. ilginenlere duyulur.
Nur Plastik ve Mad. San. Tic. Ltd. Şti.
Tel : 0(212) 213 7 213
E-posta nurplastikltd@e-kolay.net
Cep Tel: 0 555 296 80 34