PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pazar günü ambarlı raporu

meteor
20.10.08, 22:47
c.tesi sitemizden fuat abi ile saat 20,00 gibi ambarlı liman arkasına demirledik, yem olarak boru kurdu, sülünez ve karides vardı, akşam suyunda balık yoktu sabaha karşı 03,00 gibi uyuduk :) ben gripli olduğum için oldukça üşüdüm :( sabah suyunda iyi izmarit vardı ama kesmedi tabi, gürpınara doğru gidelim dedi fuat abi, ama bizden başka tekne yoktu etrafta, yarı yoldan geri dönüp teknelerin bolca olduğu son liman kayalarına döndük orada kıyıya 5 mt, 10 kulaçta yemliye balık vardı fakat benim rahatsızlığım sonucu avı kesip geriye döndük. zargana bulupta lüfere dönen 1-2 tekne vardı ...

balıkcı
20.10.08, 22:51
geçmiş olsun Orhan abi. dikkat et kendine izmarit zaten marmarayı sarmış durumda kimi yerde küçük izmarit kimi yerde baya iri izmarit çıkıyor. ama balığa gittiğin zaman avcılar buruna git iri istavrit var. yanlız gölden teke çıkar taze giderken onu yiyiyor balık. kafasını ve kuyruğunu koparıp kabuğunu soymadan tak iğneye en verimli bu şekilde geliyor

meteor
20.10.08, 22:54
biliyorum Barış, tekeyi çok aradık geçen akşam :)

balıkcı
20.10.08, 22:56
abi tekeyi uzaklarda arama teknenin orlarda hengi teknenin altı yosun midye kekamoz tutmuşsa onların altını süz yeterince bulursun

meteor
20.10.08, 23:31
barınakta rahat bırakmıyorlar Barış, herkes topluyor tekeleri

balıkcı
20.10.08, 23:47
Orhan abi benim teknenin bağlı olduğu yerde benim tekneden ege seramiğe doğru 5 ve 6. teknenin altına bak ordan güzel çıkıyor. yada beyaz yalıda teknelerin arasında duvardan süz

LüFerCi
21.10.08, 10:00
Geçmiş olsun orhan dikkat etmen lazım deniz daha cok hasta eder adamı ...

oltacı tayfun
21.10.08, 14:05
geçmiş olsun orhan kendine bak bence

küçükbalıkçı
11.12.08, 21:30
Geçmiş olsun abicim dikkat et...