PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cıvcıv yeminden

aFaLa
25.10.08, 22:39
tarifim:
Tam Yagli Civci Yemi un Veya Misir Unu yumurta vanilya (ne Kadar Fazla Olursa O Kadar Iyidir

Not: Hamuru Yoğururken Kesinlikle Su Kullanmayin

mrtcn
26.10.08, 07:43
paylaşım için teşekkurler.

LüFerCi
26.10.08, 10:01
denemek lazim paylaşimin için teşekkurler

oltacı tayfun
26.10.08, 15:00
paylaşım için teşekkurler.

levrekci
26.10.08, 15:53
neye vede nasıl kullanıyorsun bu yemi reis bişey anlamadım yaww

aFaLa
27.10.08, 19:41
neye vede nasıl kullanıyorsun bu yemi reis bişey anlamadım yaww

daha cok tatlı suda kullanıyorlar nihat bunu yada ben balık unu ile derin suda paraketede kullanıyorlar

küçükbalıkçı
27.10.08, 20:39
paylaşımın için teşekkürler cengiz abi..

halilöge
13.03.09, 16:09
Usta;öncelikle yumurtayı akını sarısını ayırıp mı yoksa olduğu gibimi hamura katıyorsun bunu öğrenmek isterim,sonra bu yemi hangi suda hangi balıkları avlamak için kullanıyorsun ?benim aklıma hırsız (izmir)oltası ile kefal için kullanılabilir diye geliyor olurmu?hamuru hangi kıvamda yapıyorsun ?sanırım buzdolabında saklamak gerekiyor yumurtalı olduğu için.Bu konulara ayrıntılı bir açıklama yazarsan bilgi için çok teşekkür ederim ve bu yaz edremit körfezinde dener sonucunu yazarım.

balıkcı
14.03.09, 14:25
SAZAN YAYI İÇİN YEM HAZIRLAMA

Civciv yemi
Mısır unu
Un
Koku için vanilya
Yumurta.
Anason yağı

YAPILIŞI
Bunların hepsini az su ile yada hiç su koymadan karıştırın ( hamur kalın kıvamda olmalı ) elde ettiğiniz hamuru yayın içine sıkıştırın yumruk büyüklüğünde bir hamur topu haline getirin yaya bağladığınız iğneleri de hamura saplayın. bu yemi sazan avında kullanabilirsiniz. yayın resmi aşağıdadır

BEYAZ MARTI
15.03.09, 00:16
SAZAN YAYI İÇİN YEM HAZIRLAMA

Civciv yemi
Mısır unu
Un
Koku için vanilya
Yumurta.
Anason yağı

YAPILIŞI
Bunların hepsini az su ile yada hiç su koymadan karıştırın ( hamur kalın kıvamda olmalı ) elde ettiğiniz hamuru yayın içine sıkıştırın yumruk büyüklüğünde bir hamur topu haline getirin yaya bağladığınız iğneleri de hamura saplayın. bu yemi sazan avında kullanabilirsiniz. yayın resmi aşağıdadır

Paylaşim için teşekkürler barış

buyilmaz
15.03.10, 16:20
tarifim:
Tam Yagli Civci Yemi un Veya Misir Unu yumurta vanilya (ne Kadar Fazla Olursa O Kadar Iyidir

Not: Hamuru Yoğururken Kesinlikle Su Kullanmayin
paylaşım için teşekkürler
bu yemi sazan yayı için öneriyorlar hep peki boili şeklinde de kullanılamaz mı?

erhanciftci
18.09.10, 02:15
Bu yem ve yaylı olta sokar avında kullanılabilirmi?

turna
18.09.10, 05:08
Bu yemi ben de çok kullanırım, sazan avı çok güzel yemdir. ama ben su kullanıyorum su kullanmadan nasıl hamur olacak ki ?