PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şimdi balıktan geldim

UMUT 10
05.11.08, 01:44
arkadaşlar şimdi balıktan geldim yakamozu akşamdan aldık hemen yazılı koy,u önünde az bir palamut ağla çevirdik balığı ağ battığı için kaçırdık biraz pislik (kekemoz) aldık iskelede ağları temizledik, biraz çay molasından sonra tekrar denize çıktık incirli koyunda yine palamut busefer kaçırmadık 75 çift ( 150 )adet palamut yakaladık resim gönderemiyorum makinamı almamıştım inşallah birdahaki sefere ....balikcilar15

tatar
05.11.08, 01:48
bereketli olsun yücelim işallah beraberde çıkarız

UMUT 10
05.11.08, 02:16
gelirsen çıkarız abi

aFaLa
05.11.08, 09:50
gelirsen çıkarız abi

bereketli olsun yücel sulardanmı battı yoksa kaykaydanmı ağlar .

balıkcı ahmet
05.11.08, 12:36
bereketli olsun yücel kardeş ihşallah bu gece balıklara sararsınız bol bereketli gün olur bu gün boğazdan palamut cok aktı ama biraz ince balıklar vanoz palamutun sonu gibi

muratsadioglu
05.11.08, 16:52
tekrar denize çıktık incirli koyunda yine palamut,busefer kaçırmadık 75 çift ( 150 )adet palamut yakaladık
İnan ki çok sevindim dostum..
Sanki Denizden bir mektup gibi:''Bakın her şeye rağmen yaşıyor ve üretiyorum'' diyor.
Sana ve tüm arkadaşlarıma bol şans diliyorum.

*

UMUT 10
06.11.08, 01:21
bereketli olsun yücel sulardanmı battı yoksa kaykaydanmı ağlar .

abi kaykay yok denecek kadar azaldı fanyalardan 10 kulaç kadar battı balıkta oraya yaslamıştı far çakınca batıktan çıktı hemen 200 metre altımızda (gırgır) 400 çift almış

balıkcı
06.11.08, 19:39
bereketli olsun Yücel ilk ağın pislik sarması kötü olmuş. bidahaki sefere daha bol avlar dilerim.kaykay bizim buralardada hiç gözükmüyor bu aralar hayırlısı. rastgele

UMUT 10
07.11.08, 00:10
bereketli olsun Yücel ilk ağın pislik sarması kötü olmuş. bidahaki sefere daha bol avlar dilerim.kaykay bizim buralardada hiç gözükmüyor bu aralar hayırlısı. rastgele

haklısın abi kaykay yok balık çok ince palamutlar kolyoz kadar para etmiyor çift,i 1-2 ytl

şimdi çinekop başladı inşallah hayır eder

LüFerCi
07.11.08, 09:31
bari tutulmasada kalsa balık marmarada yatak yapsa ama canakkeleden cıkacak ve cebeli tarık boğazını bulur geri gelirmi bilmem....

oltacı tayfun
07.11.08, 12:29
haklısın abi kaykay yok balık çok ince palamutlar kolyoz kadar para etmiyor çift,i 1-2 ytl

şimdi çinekop başladı inşallah hayır eder

yazık görüyorum tezgahlarda cok yazık bu olayın surkude boy uygulaması alacaktır tamın edersem su ürünleri bakmıyormu bu olaya......