Restaurant sektöründe varmış olduğumuz 20 yıllık tecrübeye dayanarak 3 arkadaş biraraya geldik ve hayalimiz olan “MİSİNA BALIK” restaurantını gerçekleştirdik. 4 ay süren dekore çalışmamızdan sonar keyifli bir atmosfer yaratarak Fenerbahçe Dalyan’da MİSİNA’yı hizmetinize açtık.


“MİSİNA” balık olarak sizlere mükemmel bir hizmet sunabilmek için biraraya geldik. Misina’yı modern hizmet anlayışının bütün gereklerini biraraya getirerek kendinizi huzur içinde hissedebileceğiniz Rustik dekorasyonu ile sizler için açtık. Günlük taze mevsim balıkları (%70 olta balıkçıları tarafından sağlanmaktadır) birbirinden nefis deniz mahsülleri soğuk sıcak mezeleri Ayvalık’tan özel olarak getirttiğimiz zengin ot çeşitleri…Tamamen hijyenik ortamda hazırlayıp lezzetini unutamıyacağınız servis anlayışımızla keyifli bir günde keyifli bir sohbet ve keyifli damak tadınız için 20 yıldır olduğu gibi BALIKÇINIZ olarak sizleri MİSİNA’da konuk etmekten mutluluk duyacağız.
Suat Yılmaz, Vedat GürTürk, Esat Çek


Misina balığa gelenler deniz kenarında bir kasabadaymış gibi kendini hisseder deniz havası verilmiş tam bir balık lokantası havası var sizler misina'da büyük keyif alacaksınız

Bulabileceğiniz Ürünler:

Balıklar
Sıcak Mezeler
Izgara
Ara Sıcaklar
Deniz Kabukları
Salatalar
Misina Ege Otları
Zeytin yağlı mezeler
Deniz mahsulü mezeler
Misina'da içecekler


MİSİNA BALIK RESTAURANT
Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. No: 36/1
Dalyan-Fenerbahçe
http://www.misinabalik.com/
Tel: 0216.550 02 58-59
GSM: 0532.700 40 66

Harita: