Uskumru büyüleyici manzarası ile müşterilerine lezzetli saatler sunuyor. Uskumru,servis ve yemek kalitesinde istikrarı yakalayan, eşşiz boğaz manzarasıyla gelenlerin ayrılmak istemediği bir huzur durağı. İstanbul Boğazı'nın Anadolu yakasının incisi Beykoz'da, denize sıfır bir konumda bulunan Uskumru, özek gün ve gecelerinizde sizlere unutamayacağınız saatler yaşatmak için hizmetinizdedir.

Taze balıkları ile yemeğinizin ziyafete dönüştüren, balık konusunda uzman olan restoranda, birbirinden leziz et çeşitleri de bulmanız mümkün; ayrıca özel toplantılar ve organizasyonlarda grup yemekleri için de hizmet verebiliyor.
- Uskumru Balık Restaurant Menü/mönü Çeşitliliği , Yemeklerinin Lezzet Kalitesini ve Damak Tadınızıza Uygunluğu, Yerli Yada Yabancı İçki Çeşitlerinin kalitesi, Sizlere Sunulan Hizmet kalitesi, Çalışanların Güleryüzlülüğü, Mekanın Ambiansı/atmosferi, Konforu, Temizliğini mükemmel bulduk.

- Lacivert'in hemen yanına açılmış olan bu mekanı daha henüz bugün keşfedebildim. Aldığım bilgilere göre Foça (Küçükyalı)'dan ayrılan bir ekip burayı açmış. Eskiden hep harabe içerisinde görürüdüm orayı. Bugün ise oraya gittiğimde Sahil yolundan yavaşça ilerledim ve ikinci köprünün tam altına gelmeden önce sol tarafta beyaz ve sarmaşıklarla dekorlu ve önünde oturan bir kaç kişi dikkatimi çekti. Biraz ileriden hemen Lacivert'i geçtikten sonra sağ tarafta arabalar park etmediyse hemen bir sağ yapıp U dönüşü yapabilirsiniz veya biraz daha ilerisinden kavşaktan da U dönüşü yapabilirsiniz, böylelikle arabanızı Vale'ye bırakabiliyorsunuz. Sıcak bir şekilde karşılandıktan ve park fişinizi aldıktan sonra aşağı doğru yürüyorsunuz. Mekanın hem kapalı hem de açık kısmı var, biz açık kısımda oturmayı tercih ettik. Boğaz'a sıfır oturuyorsunuz ve size sadece manzaranın tadını çıkarmak kalıyor. Tayvanlı müşterilerimiz manzaraya hayran kaldı. Yemekler ayrı bir harika, Uskumru Special'i denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Yanlız tek şikayetçi olacağım şey sipariş verdiğim Cola'lardan birinin ılık gelmesiydi, bunun haricinde servis, yemek vb. kategoriler için 'Çok İyi' diyebilirim. Kesinlikle gitmeniz gereken bir yer, iş görüşmesi olsun, arkadaşlar arası bir yemek olsun görün ve sadece tadını çıkarın.


Adresimiz :
Anadolu Hisarı Körfez Cad. No:55 Beykoz / İSTANBUL
Telefon : 0216 460 10 00 Fax : 0216 460 16 15
E-posta : info@uskumru.com.tr
Web: http://uskumru.com.tr

Harita: