Bir Slow Food KampanyasıBalık: Bir kaygan bir mesele. Gizli sualtı, bizim deniz kaynaklarının okumak ya da anlamak kolay değildir . Denizlerimizde ne durumdadır? Soyu tükenme eşiğinde ne balık türleri nelerdir? Biz pazar etkileyebilir miyim? biz balık yeme durdurmak mı? Orada küçük ölçekli balıkçılar için bir gelecek var mı?

Biz arazi görünürde olduğunu düşünüyorum Sadece zaman, biz çelişkili tavsiyeler, kıyamet senaryoları ve uzman görüşleri bir karışıklık, artık emin hangi konularda ve ne değildir tokatlanan, devam etmek nasıl emin, tekrar açık denize kendimizi bulmak ne yemek için izin verilen veya bile güvenli .

Biz inatla konuyu incelemek için çaba Ama, eğer biz formu başlayan düşünce güçlü akıntılar görebilirsiniz. Slow Food aracılığıyla deniz severler bilinçlendirilmesi, yıllardır sürdürülebilir balık alanında çalışmaktadır Cenova bienal Yavaş Balık adil ve desteklemek için projeler geliştirerek r esponsible geleneksel balıkçılık toplulukları .Bizim şebeke üyeleri organize yerel girişimler tüm dünyada .

Bu web sitesi Slow Food yolculuğunu yansıtan ve nasıl kullanılacağını öğrenmek isteyen herkes için bu karmaşık konunun içinden geçen yollar sunar co mmon duygusu, merakı olan seçimler yapmak ve iştah , bilinçli lezzetli ve sorumludur .