Tuncar Marine, Deniz Motorlarının Bakım Ve Onarımı Konularında 20 Yılı In Bir Tecrübeye Sahiptir. Firmanın Sahibi Ve Ustabaşısı Musa Tuncar, Ülkemizde Deniz Motorları Ve Parçaları Konusunda Kısıtlayıcı İthalat Koşullarının Hüküm Sürdüğü Eski Dönemlerden İtibaren Kendisini Yetiştirerek Deneyim Kazanmıştır.

Böylesine Zor Şartlar Altında, Yeterli Ölçüm Ve Test Cihazları Olmaksızın, Yalnızca Tecrübe Ve Sağ Duyuya Dayanarak Motor Bakım Ve Onarımı Gerçekleştirmenin Ne Denli Güç Bir İş Olduğu Herkesce Tahmin Edilebilir. İşte Musa Tuncar Böyle Ortamlarda Geliştirdiği Tekniklerle, İmal Ettiği Yedek Parçalarla Veya Uyguladığı Özgün Tamir Yöntemleriyle Kendine Güvenenleri Asla Yarı Yolda Bırakmamıştır. Buna İlaveten, Musa Tuncar Tüm Bu Kazanımlarını Çalışanlarıyla Paylaşmış Ve Prensiplerini Onlara Da Aşılamıştır.

Avrupa Gümrük Birliğinin İthalata Rahatlama Getirdiği Günümüz Ortamında, Gerekli Modern Bakım Ve Onarım Ekipmanına Yatırım Yapan Musa Tuncar, Artık En Son Teknolojinin Tanıdığı Olanakları Kullanarak Hizmetlerine Çağdaş Bir Boyut Kazandırmıştır.

Tuncar Marine Bugün, 20 Yılı In Tecrübesine Ve Teknolojik Bilgi Birikimine Dayanarak En Üst Düzeyde Hizmet Vermektedir. Deneyimli Çalışan Kadrosu Ve Her Türlü Ekipmanı İle 7 Gün 24 Saat Her Nerde Olursanız Olun Servisimiz Her Zaman Hizmetinizde.

Gelecek Sefer İhtiyacınız Olduğunda Lütfen Bizi Deneyin. "sizleri De Daha Önce Memnun Bıraktıklarımız Arasında Görmek Bizleri Sevindirecektir"

Konuları: Volvo Penta Servis, Volvo Penta Yedek Parça, Volvo Penta Motoru,tuncar Marin,tuncar Marine,musa Tuncar,ergül Yılmaz,volvo Penta Bayi,volvo Penta Bayii,volvo Penta Bayisi, Volvo Penta Bayileri, Marin Motorlar, Tekne Tesisatı, Volvo Penta Motor Tamiri

Merkez ofis ve atölyemiz Port Bodrum Yalıkavak Marina içerisinde bulunmakla birlikte ayrıca Bodrum'un hemen içindeki Sanayi Sitesinde ve D-Marin Turgutreis Marina içerisinde de atölye ve ofislerimiz mevcuttur.

Kuşadası'ndan Göcek'e kadar uzanan kıyı şeridinin herhangi bir yerinde yardıma ihtiyaç duymanız halinde, çağrınızı alır almaz en kısa zamanda size hizmet vermeye hazırız.


Ayrıca, Port Bodrum Yalıkavak Marina veya D-Marin Turgutreis Marinaya denizden yaklaştığınızda, mesajlarınızı marinanın VHF telsizi yardımıyla ilgili şubemize iletebilirsiniz. Böyle durumlarda, gerekirse personelimiz sizi karşılamak üzere hazır bulunacaktır.


Turgutreis
D-Marin Turgutreis Marina
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 48960

Tel : +90 252 382 29 33
Fax : +90 252 382 29 33

turgutreis@tuncarmarine.com.tr

Yalıkavak (Merkez)
Port Bordum Yalıkavak Marina
Çökertme Mevkii Yat Limanı 48430

Tel : +90 252 385 33 79
Fax : +90 252 385 36 79

info@tuncarmarine.com.tr
yalikavak@tuncarmarine.com.trBodrum
Sanayi sitesi No: 12 48400
Tel : +90 252 316 88 79
Fax : +90 252 313 20 84

bodrum@tuncarmarine.com.tr
marinermusa@mynet.com