Bu memleketin ekmeğini yiyip suyunu mu içiyorsun?bu ülkenin ilelebet var olmasını istiyormusun? Oku ozaman.
Yahudiler hitlerin elinden kurtulduklarında hiç birşeyleri kalmamıştı.
Bırakın devlet kurmayı yiyecek ekmekleri dahi yoktu.ancak..!
Uluslar arası camia almanyanın soykırım yaptığını kabul ettiğinde yahudilere tazminat yolu açılmış oldu.yahudiler açtıkları davalarla neredeyse tüm alman şirketlerini ve alman bankalarını tazminata mahkum ettirdi.
Bu gün satılan bir mercedesten bile belli oranda israil hükümetine pay gidiyor ve bu durum gizli deyil,zaman zaman gündeme geliyor.
Israil bu gün dünyanın en zengin ülkelerinden biri.nükleer reaktörlerden tutun en son teknolojiye sahip uçak fabrikaları bile var.ancak hitler döneminde dünyanın en zengin ve en gelişmiş ülkesi olan almanya bir dönem toparlanmış gibi görünsede belini doğrultamadı.ekonomisi son 10 yıldır gittikçe kötüleşmektedir.
Ermenistan çok fakir bir ülke.hiçbirşeyleri yok,açlar.sanayileri,markaları hiçbirşeyleri yok.avrupa lider ülkesi fransanın bu ermeni soykırımını tanıyıp bize tazminat davası açılması yolunu açması bir anda tüm diğer ülkelere sıçrayarayacak.şu an ciğerci kapısında bekleyen kediler gibi ellerinde dosya bekleyen ermenistan hükümeti açacağı binlerce tazminat davaları ile türkiye yi çok zor duruma düşürecektir.zaten belimiz kurulduğumuz günden beri bükük dururken,bu tazminatlar osmanlıyı çökerten kapitilasyonlar gibi bizi deçökermeye uğraşmaktadırlar.
Siyasi görüşün ne olursa olsun,bu memleketin insanıysan bu meili iyi okuyup etrafını uyarmaya gerçekleri anlatmaya çalış.
Fransız markalardan alış veriş yapma,3 krş fazla ver,2 adım fazla yürü başka marka al.cebin haysiyetinin önüne geçmesin.yoksa bu gün kendi ekmeğimizi çıkaramazken bir de ermenilere ekmek verme mecburiyetinde bırakılma.bu gün kendi sorunlarımızla uğraşırken birde ermenilerin sorunlarını çözmek için kendi sorunlarını unutma.
Bu bir alıntıdır.