BLACK SEA AGROWEEK’11
Karadeniz Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Fuarı
27-30 Nisan 2011
Dünya Ticaret Merkezi-TRABZON
2. Karadeniz İpekyolu İşadamları Zirvesi
T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği’nce 27-30 Nisan 2011 tarihlerinde 2. Karadeniz İpekyolu İşadamları Zirvesi gerçekleştiriliyor.

DTM koordinatörlüğünde Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği organizasyonu ile Trabzon’da düzenlenecek olan zirveye Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Trabzon Ticaret Borsası da destek veriyor. Zirveye yurtiçi ve yurtdışından 400 işadamı, protokol ve basın mensubu katılacak.

Karadeniz’de tarım, hayvancılık ve balıkçılık günleri…
Zirve ile eşzamanlı olarak Trabzon Dünya Ticaret Merkezi’nde 27-30 Nisan 2011 tarihleri arasında Karadeniz Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Fuarı gerçekleştiriliyor. Trabzon Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecek fuarın, bölge ülkeleri arasında ticaretin geliştirilmesi açısından önemli bir fırsat yaratması bekleniyor.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Trabzon Ticaret Borsası’nın desteklediği fuara,
Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği, Alım Heyeti programı gerçekleştiriyor.

Alım Heyeti organizasyonu yapılacak ülkeler
Afganistan, Azerbaycan, Arnavutluk, Bangladeş, Çin, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Makedonya-Karadağ, Moğolistan, Moldova, Özbekistan, Pakistan, Romanya, Rusya Federasyonu, Suriye, Tacikistan, Türkmenistan ve Ukrayna

Fuarda Sergilenebilecek Ürün ve Hizmetler
Sulama Makine ve Ekipmanları, Fide, Fidan, Tohum, Organik Gübre, Gübre, Bitki Besleme, Çay, Fındık, Mısır, Tütün vb. Tarım Ürünleri, Tarım Makineleri, Ekipmanları, Aksesuarları, Sebze ve Meyve İşleme Makineleri, Ambalaj Makineleri, Organik Tarım Uygulamaları, Tarımsal Analiz Laboratuarları, Tarım Sigortaları, Tarım Kredileri-Bankalar, Süs Bitkileri, Peyzaj Malzemeleri, Hayvancılık Ekipmanları, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri, Hayvan Besleme ve Yem Üretimi. Balıkçılık ve Balıkçılık Ekipmanları, Balık Besleme ve Yem Üretimi, Açık Deniz Kafes Sistemleri, Havuzlar, Tanklar, Ağlar, Ağ Boyaları, Aşı ve İlaç Sanayi, Laboratuar Cihazları, Proje ve Danışmanlık Hizmetleri, Oksijenlendirme, Havalandırma Sistemleri, Yazılım Programları, Balık Çiftlikleri, Can ve İş Güvenliği Araçları ve Giysileri, Dalış Ekipmanları, Su Ürünleri İşleme Makineleri ve Ekipmanları, Paketleme Ekipmanları ve Malzemeleri, Tartı, Ölçü ve Kontrol Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Balık Nakliye Araç ve Ekipmanları, Buz Makineleri, Kalite Kontrol Ekipmanları, Tekneler, Deniz Motorları, Jeneratör Sistemleri, Akü Sistemleri, Akaryakıt ve Motor Yağları, Radar, Sonar, Balık Bulma Cihazları, Telsiz ve Telekomünikasyon Sistemleri, Halatlar, Şamandıralar, Mantarlar, Su Altı ve Su Üstü Işık Sistemleri, Vinç, Dümen vb. Güverte Ekipmanları, Kalite Belgelendirme Sistemleri, Yayınlar

Fuarda yer almanızı bekliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Detaylı bilgi için
Tel : 0 (312) 446 11 16
Faks : 0 (312) 446 11 20
E-mail : fuar@taflanfuar.com