Powerboat GT (ENG) | 482 MB -

TR: Powerboat GT, adından da anlaşılabileceği gibi, tekne yarışlarını konu alan bir oyun. Klasik olarak, hızlı yarışla herhangi bir kulvarda tek bir yarış yapabiliyor veya kariyer bölümüyle uzun bir tekne yarışçısı kariyerine başlayabiliyoruz. Kariyer bölümü Need for Speed Underground 2 tarzına sahip; mevcut alanda serbest olarak gezip su üzerinde işaretlenmiş daire ışıklandırmalarının üzerine gelerek yarışlara katılabiliyor, veya yapabileceğimiz diğer atraksiyonları eyleme geçirebiliyoruz. İlk yarışlarımızı kazanana kadar deniz taksiciliği yaparak para kazanıyor, yeteri kadar paramız olduğunda tekneyi güçlendiriyor, modifiye ediyor ve ardından yarışlar kazanmaya başlayıp hayran kitlesi edinerek kendimize iyi bir sponsor buluyoruz. Ardından gelecek aşamaysa yeni bölgelerde ünümüze ün katma amacıyla farklı ülke (Rusya, Yunanistan, Karayipler) denizlerine seyahat ederek yeni kulvarlara sahip olmak.

Yarışlar, fizik kuralları açısından gerçekçi olmanın yanı sıra arcade öğeleri de barındırıyor; kulvarlara serpilmiş kutucukları alarak ilginç silahlar ediniyor ve bu silahları rakiplerimiz üzerinde kullanabiliyoruz. Torpido gibi ciddiye kaçan silahlar olduğu gibi, diğer tüm yarışçıların viteslerini geri vitese alan eğlenceli silahımsılar da bulunuyor. En önemlisi de başka bir silaha sahip olmak için daha önceden aldığımız silahı hemen kullanmamız gerekmiyor, zira dört silaha kadar biriktirme yapabilen bir hazneye sahibiz. Ayrıca, yine kutucuklar sayesinde nitro toplayabiliyor ve dilediğimiz zaman kullanarak hızımızı arttırabiliyoruz.

Oyunda tekne dışında birkaç araç daha kullanabiliyoruz; gerçekdışı bir şekilde para toplama bonus bölümü olarak geçen yelkenli sürme ikonuna girdiğimizde, yelkenli sürerek sağdan soldan para toplayabiliyor, yeteri kadar paraya sahip olup yeni bölgeler keşfetmek amacıyla seyahat etmeye karar verdiğimizde de bu seyahati bizzat kendimiz uçak kullanarak gerçekleştiriyoruz. Yine para kazanmak amacıyla taksicilik yapmak istersek de teknemiz bir sivil taksiye dönüşüveriyor.

System Req. | Sistem Gereksinimleri
* OS: Windows® XP/VistaT 32/64-bit
* CPU: 2 GHz Pentium® 4 / AthlonT XP 2000+
* RAM: 512 MB
* Hard Drive: 1 GB
* VIDEO CARD: 64 MB OpenGL 2.0 (like DirectX® 9) Compatible (GeForce® 5500 / Radeon X600)


Kurulum:
- Deamon Tools, MagicDisc yada Alcohol Programlarını kullanarak sanal sürücü oluşturuyor ve ardından inirdiğniz-
Dosya icerisideki imajı sanal sürücü ile açıp oyunu yükleme işini bitiriyorsunuz.


CODE
http://rapidshare.com/files/21716494...coM_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21716484...coM_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21716479...coM_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21716490...coM_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/21716490...coM_.part5.rar