Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: balık çiftliği kuracağım lütfen yardım??

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı denizkurdu85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam 05325356132 ismi metin emre başlıdan aldım numaranı dersen yardımcı olacaktır hayırlı olsun sende numaranı verde bana benımkı 05399200567 çiftliği kurunca balık alırız ben balık işide yapıyorum kıyıköyde yazıhanem var
    ilgin için teşekürler dostum en kısa zamanda werdiğin numarayı arayıp durumu paylaşıcam bu arada numaram şuan kapalı fatura durumlarından dolayı yeni bir hat almayı düşünüyorum o numaradan ben seni ararım

Balıkçı Adayı
    Tecrübe Puanı
    27

100 bin ton gibi bir rakamla rekabetin yüksek olduğu, büyük oyuncuların olduğu bir sektörde ayakta kalmanız zor ama umarım başarırsınız.

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadasim ilk etapda yur icimi düsünüyosun yurt disimi ?, yurt disiysa sana yardimci olabilirim, baligi üretirken yurt icide olsa yurt disida olsa baligin yemini kaliteli olanindan vermeni tavsiye ederim, simdiden Allah muaffak eylesin.

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Su Dünyası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 bin ton gibi bir rakamla rekabetin yüksek olduğu, büyük oyuncuların olduğu bir sektörde ayakta kalmanız zor ama umarım başarırsınız.
    Tavsiyeniz için teşekür ederim.Ancak rekabet zaten her işte olası ve kaçınılmaz tabikde,ancak önemli olan 100.000 ton olmasa dahil en azında bir şekilde bu işe girilmeli.Dediğiniz yer balık kültürü olmayan inasanların genelinin balığa talebi olmadığı varsayıldığı olsaydı haklısınız ancak izmir gibi bir yerde bir çiftliğin elinde balığın klaması veya zararına balık satışı zor bi ihtimal çünkü talep çok,yinede öneriniz için teşekür ederim.

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Feliks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim ilk etapda yur icimi düsünüyosun yurt disimi ?, yurt disiysa sana yardimci olabilirim, baligi üretirken yurt icide olsa yurt disida olsa baligin yemini kaliteli olanindan vermeni tavsiye ederim, simdiden Allah muaffak eylesin.
    Evet haklısınız bizde protein oranı yüksek kaliteli yem vermeyi düşünüyoruz,ancak şuan için yurt içi düşünüyoruz çünü şuan yurt dışına balığın pazarlanması ve en öemlisi nasıl gönderilceği hakkında açıkçası pek bilgili değiliz yani en önemliside bize maliyetinin ne olcağı hakkında pek bilgimiz yok ama bu konuda bizi aydınlatırsanız neden yurt dışıda olmasın

dökülük

Mert ben arkadaşla görüştüm
    mail atacağını söyledim
    sorularını cevaplıyacak ve yönlendirecek seni

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dökülük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert ben arkadaşla görüştüm
    mail atacağını söyledim
    sorularını cevaplıyacak ve yönlendirecek seni
    çok teşekür ederim arkadaşım saolasın ben mail attım dün,sende görüştüysen müsait olduğunda yönlendirir beni sanırım

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Mert benim bilgim Almanya icindir, Hamburg, Bremen, balik halleri eskisigibi degil % 70 kapasitesi düsük calisiyolar nedeni baliklarin yok olmasi (eksilmesi) Kuzeydenizi yani (Nordsee) karidesden baska bisey cikmiyo o da kücük kücük, yani kisacasi Almanyanin eli bize mahküm :-)) lakin yunanlar baligi bizden aliyor yunanistandan Almanyaya gönderiyor ( bizim en büyük sorunumuz baligi iyi paketliyemeyisimiz, bunu usulüne uygun yapmiyoruz ve buraya gelinceye kadar ürün bayiliyo bu yüzden gelir gelmez veteriner kontrolünü gecemediginden tonlar cöpe gidiyor :-(( en kral cipura bizde olusuyor tüm avrupanin en iyisi //// Sorunumuz --iyi paketliyememek, birde burada gelen ürünü veterinerler dahilinde takip edecek adamin olmasi ( türkiyeden gelenlere biraz tereddütlü bakiyolar halbuki ayni ürün bizden yunanistana oradanda Avrupaya dagiliyor, bunu bildikleri halde yunanistandan gelen baliklara cok, cok daha iltimasli davraniyolar yani iltimas geciyolar. Bu yüzden burada daimi admin olmasi sart --neden onunda orada gelen yerde mali takip edip hic olmazsa bak kardesim bu ürün de bi sey yok diyip seni orada oldugunu anlayip herhangi bi haksizliga uramaman. gerisi teferruat. mal iceri girince alicisi cok bissürü topdanci var hepsiyle konusur malimizi pasalar gibi pazarlariz. Yeterki sen cifligini kur sana söz her türlü yardimi ben sana burdan yaparim, nasil geliyo , nasil gidiyo, maliyeti , hepsini ben sana söylerim .Dedigim gibi PAKETLEMEK en büyük sorunumuz!!!!... Selamlar.Allaha emanet olun...

Meraklı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Feliks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert benim bilgim Almanya icindir, Hamburg, Bremen, balik halleri eskisigibi degil % 70 kapasitesi düsük calisiyolar nedeni baliklarin yok olmasi (eksilmesi) Kuzeydenizi yani (Nordsee) karidesden baska bisey cikmiyo o da kücük kücük, yani kisacasi Almanyanin eli bize mahküm :-)) lakin yunanlar baligi bizden aliyor yunanistandan Almanyaya gönderiyor ( bizim en büyük sorunumuz baligi iyi paketliyemeyisimiz, bunu usulüne uygun yapmiyoruz ve buraya gelinceye kadar ürün bayiliyo bu yüzden gelir gelmez veteriner kontrolünü gecemediginden tonlar cöpe gidiyor :-(( en kral cipura bizde olusuyor tüm avrupanin en iyisi //// Sorunumuz --iyi paketliyememek, birde burada gelen ürünü veterinerler dahilinde takip edecek adamin olmasi ( türkiyeden gelenlere biraz tereddütlü bakiyolar halbuki ayni ürün bizden yunanistana oradanda Avrupaya dagiliyor, bunu bildikleri halde yunanistandan gelen baliklara cok, cok daha iltimasli davraniyolar yani iltimas geciyolar. Bu yüzden burada daimi admin olmasi sart --neden onunda orada gelen yerde mali takip edip hic olmazsa bak kardesim bu ürün de bi sey yok diyip seni orada oldugunu anlayip herhangi bi haksizliga uramaman. gerisi teferruat. mal iceri girince alicisi cok bissürü topdanci var hepsiyle konusur malimizi pasalar gibi pazarlariz. Yeterki sen cifligini kur sana söz her türlü yardimi ben sana burdan yaparim, nasil geliyo , nasil gidiyo, maliyeti , hepsini ben sana söylerim .Dedigim gibi PAKETLEMEK en büyük sorunumuz!!!!... Selamlar.Allaha emanet olun...
    şuan açmak için çalışmaya dewam ediyoruz açtığımızda en kısa zamanda sizi bilgilendiricez ilgin için teşekür ederim kardeşim...

Dostlar
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar , ben balık çiftliği kurmak istiyorum ve hiç bilgim yok , bana bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz. nasıl kurulur- detaylı bilgiye ihtiyacım var. lütfen bana yardımcı olun

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)