SU ÜRÜNLERİMİZ

Ahtapot1 - Octopodidae - Octopus vulgaris
Ahtapot2 - Octopodidae - Octopus maropus
Ahtapot3- Octopodidae - Eledone moschata
Akbalık - Cyprinidae - Leiciscus cephalus
Akivades1- Veneridae - Tapes decussatus
Akivades2 - Veneridae - Tapes aureus
Akya- Lichiidae - Lichia amia
Alabalık1 - Salmonidae - Salmo trutta macrostigma
Alabalık2 - Salmonidae - Salmo trutta caspius
Alabalık3 - Salmonidae - Salmo trutta abanticus
Aynalı Sazan - Cyprinidae - Cyprinus carpio
Bakalyaro - Gadidae - Merluccius merluccius
Barbunya - Mullidae - Muhllus barbatus
Bıyıklı Balık1 - Cyprinidae - Barbus plebejus
Bıyıklı Balık2 - Cyprinidae - Barbus rajonorum
Bıyıklı Balık3 - Cyprinidae - Barbus capito
Beyaz Kum Midyesi - Veneridae - Venüs gallina
Bizir - Cypinidae - Carasobarbus luteus
Böcek - Palinuridae - Palinurus vulgaris
Çaça - Clupeidae - Sprattus sprattus (Clupea sprattus)
Çalpara - Portunidae - Portunus puber
Çapak - Cyprinidae - Abramis brama
Çipura - Sparidae - Sparus auratus
Deniz Kaplumbağası (1 - 2)
Deniz Alası - Salmonidae - Salmo trutta labrax
Deniz Anası - Semostomidae - Aurella aurita
Deniz Böceği - Nephropsidae - Nephrops norvegicus
Deniz Kaplumbağası1 - Cheloniidae - Caretta caretta
Deniz Kaplumbağası2 - Cheloniidae - Chelonis mydas
Deniz Salyangozu - Muricidae - Rapana bezoar
Dere Pisisi - Pearomectidae - Pleuronectes flesus
Dil - Soleidae - Solea solea
Dülger - Zeidae - Zeus faber
Eğrez - Cyprinidae - Vimba vimba
Fangri - Sparidae - Sparus pagrus (Pagrus pagrus)
Fener Balığı - Lophidae - Lophius piscatorius
Gelincik - Gadidae - Gaidropsarus meditteraneus
Gobene - Scombridae - Auxis thazard
Gökçe - Cyrinidae - Alburnus akili
Gökkuşağı Alabalığı - Salmonidae - Oncahorynchus myciss
Gümüş1 -Atherinidae - Atherina mochon
Gümüş2 -Atherinidae - Atherina hepsetus
Gümüş3 -Atherinidae - Atherina boyeri
Hamsi - Engraulidae - Engraulis encrasicolus
Hani - Serranidae - Serranus scriba
İğneli Vatoz - Dasyatidae - Dasyatis pastinaca
İnci Kefali - Cyprinidae - Chalcarburnus tarichi
İskarmoz - Sphyraenidae - Sphyraena sphyraena
İskorpit - Scorpaenidae - Scorpaena scrofa
İsparoz - Sparidae - Diplodus annularis
İstakoz - Nephropsidae - Homarus gammarus
İstavrit1 - Carangidae - Trachurus trachurus
İstavrit2 - Carangidae - Trachurus mediterraneus
İstiridye - Ostreidae - Ostrea edulis
İşkine - Scianidae - Corvina umbra (Sciaena umbra)
İzmarit - Maenidae - Macna smaris (Smaris alceda)
Kababurun - Cypinidae - Chondrostoma regium
Kabasünger - Porifera - Hippospongia communis
Kadife - Cyprinidae - Tinca tinca
Kalamar - Loliginidae - Loligo vulgaris
Kalkan1 - Scophthalmidae - Scophthalmus maximus
Kalkan2 - Scophthalmidae - Scophthalmus maeticus
Kara Salyangozu - Helicidae - Helix pomatia
Karabalık - Clariidae - Slarias lazera
Karagöz - Sparidae - Diplodus vulgaris
Karides1 - Penaeidae - Metapenaeus stebbingi
Karides2 - Penaeidae - Metapenaeus monoceros
Karides3 - Penaeidae - Metapenaeus longirostris
Karides4 - Penaeidae - Peaneus kerathurus
Karides5 - Penaeidae - Penaeus japonicus
Karides6 - Penaeidae - Penaeus semisulcatus
Kaya Balığı1 - Gabiidae - Gobius niger
Kaya Balığı2 - Gobiidae - Gobius cephalarges
Kefal1 - Mugilidae - Mugil cephalus
Kefal2 - Mugilidae - Mugil ramada (Mugil capito)
Kefal3 - Mugilidae - Mugil auratus
Kefal4 - Mugilidae - Mugil labeo
Kefal5 - Mugilidae - Mugil saliens
Kefal6 - Mugilidae - Mugil chelo
Keler - Squatinidae - Squatina squatina
Kerevit - Astaciade - Astacus leptodactylus
Kılıç - Xiphiidae - Xiphias gladius

Kıllı Midye - Mytildae - Modiolus barbatus
Kırlangıç - Triglidae - Trigla lucerna (Trigla hirunda)
Kırmızı Su Yosunları - Gracilaria sp.
Kızılkanat - Scprinidae - Scardinius erythrophtalmus
Kolyoz - Scombridae - Scomber japonicus
Köpek - Mustelidae - Mustelus mustelus
Kum Midyesi1 - Veneridae - Venüs verrucosa
Kum Midyesi2 - Veneridae - Cardium edule
Kupes - Sparidae - Boops boops
Kurbağa - Ranidae - Rana dibunda
Lahoz - Serranidae - Epinephelus aeneus
Levrek - Serranidae - Dicentrarchus labrax
Lüfer - Pomatomidae - Pomatomus saltator (Temnodon saltator)
Mahmuzlu Camgöz - Squalidae - Squalus acanthias
Mavi Yengeç - Portunidae - Callinectes sapidus
Melanurya - Sparidae - Oblada melanura
Mercan1 - Sparidae - Pagellus erythrinus
Mercan2 - Sparidae - Pagellus mormyrus (Lithognathus mormyrus)
Mersin Balığı1 - Acipenseridae - Acipenser sturio
Mersin Balığı2 - Acipenseridae - Huso huso
Mersin Balığı3 - Acipenseridae - Acipencer stellatus
Mersin Balığı4 - Acipenseridae - Acipenser güeldenstaedti
Mersin Balığı5 - Acipenseridae - Acipenser nudiventris
Mersin Balığı6 - Acipenseridae - Acipenser ruthenus
Mezapotamya Yayını - Siluriformes - Silurus triostegus
Mezgit1 - Gadidae - Merlangius merlangus
Mezgit2 - Gadidae - Micromesistius poutassau
Midye - Mytilidae - Mytilus galloprovincialis
Mığrı - Congridae - Conger conger
Minekop - Scianidae - Umbrina cirrosa
Nil Barbunyası - Mullidae - Upeneus moluccensis
Orfoz - Serranidae - Epinephelus guaza
Orkinos1 - Scombridae (Thunidae) - Thunnus thynnus
Orkinos2 - Scombridae (Thunidae) - Euthnus alletteratus
Öksüz - Triglidae - Trigla Lyra
Palamut - Bcombridae - Sarda sarda
Pavurya1 - Concridae - Canser pagurus
Pavurya2 - Xanthidae - Eriphia verrucosa
Pavurya3 - Portunidae - Corcinus mediterraneus
Saçaklı Siraz - Cyprinidae - Capoeta capoeta sieboldi
Sardalya1 - Clupeidae - Sadina pilchardus
Sardalya2 - Clupeidae - Sardinella aurita
Sargoz - Sparidae - Diplodus sargus
Sarıağız - Scianidae - Argyrosomus regius
Sarıgöz - Sparidae - Spondyliosoma cantharus, Cantharus lineatus
Sarpa - Sparidae - Boops salpa, Salpa salpa
Sazan - Syprinidae - Cyprinus carpio
Sinağrit - Sparidae - Dentex dentex
Siraz1 - Cyprinidae - Capoeta capoeta umble
Siraz2 - Cyprinidae - Capoeta pestei
Siraz3 - Cyprinidae - Capoeta tinca
Siraz4 - Cyprinidae - Capoeta trutta
Sis Balığı - Cypinidae - Aspius vorax
Siyah Mercan - Antipatharidae - Antipathes subpinnata
Sudak - Percidae - Lucioperca lucioperca
Sübye - Mürekkep - Sepiidae - Sepia officinalis
Sünger - Porifera - Euspongia officinalis
Şabut - Cypinidae - Tor grypus
Tahta Balığı - Cyprinidae - Blicca björkna
Tarak - Pectinidae - Pecten jacobaeus
Tatlı Su Kayası - Gobiidae - Gobius fluviatilis
Tatlı Su Levreği - Percidae - Perca fluviatilis
Tekir - Mullidae - Mullus surmuletus
Tırpana - Rajidae - Raja batis
Tirsi - Clupeidae - Alosa fallax nilotica, Alosa finta
Trança - Sparidae - Pagru ehrenbergi (Dentex gibbosus)
Turna - Esocidae - Esox
Uskumru - Scobridae - Scomber scombrus
Vatoz - Rajidae - Raja clavata
Yayın - Siluridae - Silurus glanis
Yılan Balığı - Anguillidae - Anguilla anguilla
Yunus1 - Dolphinidae - Tursiops truncatus
Yunus2 - Phocoenidae - Phocoena phocoena
Yunus3 - Dolphinidae - Delphinus delphis
Zargana - Belonidae (Scombrisocidae) - Belone belone
Zurna - Scombrisocidae - Scombresox saurus