3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Merhabalar

Dostlar
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Merhabalar

Herkese merhaba, balikcilar.net'e az önce katıldım. Trabzon'da yaşıyorum ve buraya katılma sebebim; bilgi edinmek ve merak ettiğim sorulara cevap bulmak. Öncelikle belirteyim; yanlış yere, yanlış şekilde konu açıyorsam şimdiden özür dilerim. Şimdi müsaadenizle konuya geleyim;

Meslek olarak balıkçılık yapmıyorum, herhangi bir teknem veya ekipmanım yok. Ama denize oldum olası hayranım ve ilgimde vardır. Trabzon'da sizlerinde bildiği üzere birçok balıkçı barınakları mevcut. Benim sormak istediklerim şunlar;

1) Herhangi bir balıkçı barınağını alma hakkım bulunuyor mu? (İhaleden değil, sahibinden devren olacak şekilde.)
    2) Küçük bir kayık ile, biraz keyif birazda hevesimi gidermek amaçlı bir barınak sahibi olmam sorun çıkartır mı?
    3) Bu barınağı, home ofis işinde resmiyette gösterebilir miyiz? (Ben Web ve Grafik Tasarımcıyım, home office iş yeri açmak istiyorum bu deniz tutkum ile aynı yerde bunları değerlendirmeyi düşünüyorum. Home ofislerde müşteri ziyareti vs. olmaz zaten bildiğiniz üzere. Amaç resmi kurumlara benim adresim şurası diyebilmek.)
    4) Satın aldığımız barınakta, istediğimiz şekilde tadilat, dizayn vb. işlemler yapabiliyor muyuz?

Şimdiden gelecek olan cevaplar için teşekkürler, tekrardan yanlış yere yanlış konu açtıysam özür dilerim. :)

Reİs bangocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cevap: Merhabalar

Alıntı burakaltmisoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1) Herhangi bir balıkçı barınağını alma hakkım bulunuyor mu? (İhaleden değil, sahibinden devren olacak şekilde.)
    2) Küçük bir kayık ile, biraz keyif birazda hevesimi gidermek amaçlı bir barınak sahibi olmam sorun çıkartır mı?
    3) Bu barınağı, home ofis işinde resmiyette gösterebilir miyiz? (Ben Web ve Grafik Tasarımcıyım, home office iş yeri açmak istiyorum bu deniz tutkum ile aynı yerde bunları değerlendirmeyi düşünüyorum. Home ofislerde müşteri ziyareti vs. olmaz zaten bildiğiniz üzere. Amaç resmi kurumlara benim adresim şurası diyebilmek.)
    4) Satın aldığımız barınakta, istediğimiz şekilde tadilat, dizayn vb. işlemler yapabiliyor muyuz?

Şimdiden gelecek olan cevaplar için teşekkürler, tekrardan yanlış yere yanlış konu açtıysam özür dilerim. :)
    Balıkçı foruma hoş geldiniz.
    Balıkçı barınakları Milli emlaktan balıkçı kooplarca kiralanıyor öncelik balıkçının şimdilik.Sizin şahış olarak şuan için her hangi bir barınak kiralamanız münkün değil, şimdilik.Balıkçı barınaklarının Ulaştırma Bakanlığına devredilmesi söz konusu ama daha yasalaşmadı.O zaman ne olur belli değil.

2. sorunuzdaki keyif yapmak,hevesinizi gidermek için barınak kiralamak biraz fazla lüks hiçte gereği yok.

3.Barınak home ofis bir bağlantı kuramadım heralde ilk olma peşindesiniz buda şuan mümkün değil.

4.Barınaklarda kiralamış olan kooplarda istediği şekilde tadilat yapamıyor.

Ülkemizde %99 okur yazar var densede bazıları sadece okur bazıları okuduğunu anlar çok az bir kesimde hem okur hem yazar.Ben balıkçıyım size cevap yazması gerekenler yazmayınca bildiğim kadarıyla size cevap verdi.
    https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...f3&oe=5C00E32D
    Körler Ülkesinde Görmek Suçtur.!

Dostlar
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cevap: Merhabalar

Cevabınız için teşekkür ederim. :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)