Kocaeli Birlik 30 AĞUSTOS KUTLAMASI ve Sezon Açılışı

Başarılı insanları hep taktir etmişimdir.Bu gün anlamlı bir gün 30 Ağustos Zafer Bayramı bir başkan çıktı Hem zafer bayramını kutladı hemde 2019-2020 balıkçılık sezonunun açılılışı halkla kendi bölgesinde yaptı hemde muhteşem yaptı açılışta 4 bin balık ekmek dağıtıldı.

Kim bu Başkan,Ali Sarı S.S Eskihisar Gebze Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı aynı zamanda Kocaeli Birlik başkanı çalışkan tuttuğunu koparan çevresinde sevilen başarılı bir insan.Neden böyle düşünüyorum.

Sadece sezon açılışı yaptı diyemi hayır.Hem kendi balıkçısının hemde çevre balıkçılardan bir istek geldiğinde geri çevirmeyen varsa bir sorun çözüm bulmaya çalışan bir Başkan.
Balıkçısına sıkışık anında yardım eden,Ramazan ayı geldiğinde yarım elma misali ramazan kolisiyle balıkçının hatırını soran bir milyon amatör ehliyet projesinde kooperatifinde ve birliğe bağlı kooperatiflerde onlarca sınav düzenleyen güler yüzlü çalışkan insan bu başarılı insana duyarsız kalamadım ve paylaşmak istedim.Konuşmaktan öte bir başarı hikayesi var takip ve taktir etmek lazım.İmkan verildiği taktirde genç kardeşlerimizin içinden nice Ali Başkanlar çıkacağına inancım tamdır. Bu makamlar seçilenin ömür boyu kalacağı makamlar değildir.Sezon açılışınız hayırlı olsun.
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  eskihisar su ürünleri.jpg
Görüntüleme: 4
Büyüklüğü:  45.7 KB (Kilobyte)
ID:	16631

Resmin ismi:  kocaeli 1.jpg
Görüntüleme: 7
Büyüklüğü:  38.9 KB (Kilobyte)
ID:	16632

Resmin ismi:  kocaeli2.jpg
Görüntüleme: 15
Büyüklüğü:  96.5 KB (Kilobyte)
ID:	16633

Resmin ismi:  kocaeli5.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  50.5 KB (Kilobyte)
ID:	16634

Resmin ismi:  kocaeli7.jpg
Büyüklüğü:  89.0 KB (Kilobyte)
ID:	16635

Resmin ismi:  kocaeli6.jpg
Büyüklüğü:  69.9 KB (Kilobyte)
ID:	16636

Resmin ismi:  kocaeli16.jpg
Görüntüleme: 15
Büyüklüğü:  58.4 KB (Kilobyte)
ID:	16637

Resmin ismi:  kocaeli15.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  47.5 KB (Kilobyte)
ID:	16638