GARMİN SU ÜSTÜ RADAR GMR 24


Resmin tümünü görüntüle


GMR 24

( GARMIN )
Price per Unit (adet): £2 545.00 (18 % vergi dahildir)

GARMIN GMR24 DİJİTAL RADAR ANTENİ
Bu 24-inçlik radar tertibatı 4 kilovatlık iletim gücüne ve 48 deniz mil erimine sahiptir. GMR 24 ünitesi tüm hava koşullarında açık hedef belirleme sağlayan 3.6° yatay ve 25 derece düşey beam açısına sahiptir. Ayrıca dar bölgelerde seyir ederken hızlı hedef güncellemeleri için 24 RPM’den 30 RPM’ye değişme kapasitesi ile, çift dönüş(rotasyon) hızı özelliğine sahiptir.
GMR 24 ünitesi sayesinde, ünitenin bir çok hedefin yönünü, seyrini, hızını ve tahmini en yakın yaklaşımı takip etmenizi sağlayan MARPA hedef izleme özelliğini kullanarak su üzerinde trafikten kaçınabilirsiniz.
Garmin Denizcilik İletişim Ağı’na Kolaylıkla Bağlanın
GMR 24 ünitesi teknenizin sistemini gerektiği gibi geliştirmek için size fırsat veren su geçirmez, 100 mega bit, tak-ve-çalıştır özelliğine sahip, özel bir şebeke olan Garmin Denizcilik İletişim Ağı üzerinden veri gönderimi yapar. Diğer Garmin radar ünitesi gibi, GMR 24 ünitesi işlenmemiş veriyi radar tertibatı içinde işler. Bu her şebekeye uyumlu Garmin harita çizeri radar ekranınız olarak çift katına çıkarmanızı sağlayarak tamamıyla ayrılmış bir harici ekrana olan ihtiyacı önler. Bölgesel farkındalığa yardımcı olarak, GMR 24 radar resminin harita çizerin harita sayfasının üzerini kaplamasını sağlayabilirsiniz. Haritayı ve standart radar sayfasını eşzamanlı olarak görüntüleyebilmenizi için ekran görüntüsünü bölebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar , GxYxD:
61 cm Çap 24.9 cm Yükseklik
Ağırlık :
9.1 kg
Su Geçirmezlik:
IPX7
Anten:
24/30 rpm
Çıkış Gücü:
4 kW
Güç Kaynagı:
10.5-35 V DC, 33.5 W
Beam Açısı:
3.6° Yatay, 25° Düşey
Maksimum Mesafe:
48 nm
Minumum Mesafe:
20 metre
RoHS Uyumluluğu :
Var