GARMİN SU ÜSTÜ RADAR GMR 18


Resmin tümünü görüntüle


GMR 18

( GARMIN )
Price per Unit (adet): £1 430.00 (18 % vergi dahildir)

GARMIN GMR 18 RADAR ANTENİ
Bu 18-inçlik radar tertibatı 4 kilovatlık iletim gücüne ve 36 deniz mil erimine sahiptir. GMR 18 ünitesi tüm hava koşullarında açık hedef belirleme sağlayan 5 ° yatay ve 25 derece düşey beam açısına sahiptir. Ayrıca dar bölgelerde seyir ederken hızlı hedef güncellemeleri için 24 RPM’den 30 RPM’ye değişme kapasitesi ile, çift dönüş(rotasyon) hızı özelliğine sahiptir.
GMR 18 ünitesi sayesinde, ünitenin bir çok hedefin yönünü, seyrini, hızını ve tahmini en yakın yaklaşımı takip etmenizi sağlayan MARPA hedef izleme özelliğini kullanarak su üzerinde trafikten kaçınabilirsiniz.
Garmin Denizcilik İletişim Ağı’na Kolaylıkla Bağlanın
GMR 18 ünitesi teknenizin sistemini gerektiği gibi geliştirmek için size fırsat veren su geçirmez, 100 mega bit, tak-ve-çalıştır özelliğine sahip, özel bir şebeke olan Garmin Denizcilik İletişim Ağı üzerinden veri gönderimi yapar. Diğer Garmin radar ünitesi gibi, GMR 18 ünitesi işlenmemiş veriyi radar tertibatı içinde işler. Bu her şebekeye uyumlu Garmin harita çizeri radar ekranınız olarak çift katına çıkarmanızı sağlayarak tamamıyla ayrılmış bir harici ekrana olan ihtiyacı önler. Bölgesel farkındalığa yardımcı olarak, GMR 18 radar resminin harita çizerin harita sayfasının üzerini kaplamasını sağlayabilirsiniz. Haritayı ve standart radar sayfasını eşzamanlı olarak görüntüleyebilmenizi için ekran görüntüsünü bölebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar , GxYxD:
45.7 cm Çap 22.6 cm Yükseklik
Ağırlık :
7.2 kg
Su Geçirmezlik:
IPX7
Anten:
24/30 rpm
Çıkış Gücü:
4 kW
Güç Kaynagı:
10.5-35 V DC, 33.5 W
Beam Açısı:
3.6° Yatay, 25° Düşey
Maksimum Mesafe:
36 nm
Minumum Mesafe:
20 metre
RoHS Uyumluluğu :
Var