Hakkımızda

1989 yılında Polyester tekne tamiratı yaparak başlayan "Uyar Marina" 2 yıl gibi kısa sürede geçmişten gelen iş tecrübesini deneyimleri ile birleştirip, 1991 yılında polyester tekne imalatına başlamıştır. Zaman içerisinde sürekli yenilip gelişen "Uyar Marina" ' koşulsuz müşteri memnuniyeti' ni ilke edinerek, sektördeki yerini dahada sağlamlaştırmış ve 245 cm.den başlayan imalatını 605 cm.ye kadarkamaralı ve kamarasız olarak . Uyar Marina'nın tekne model sayısı ise 9'a çıkmıştır. Yeniden yapılanan "Uyar Marina" mağaza sayısını arttırmış, başta Antalya, Muğla olmak üzere çeşitli illere bayilikler vermiş, bunun yanısıra deniz motorları, denizcilik malzemeleri, aksesuarlar ve tekne römorku satışlarına da başlayarak hizmet yelpazesini genişletmiş ve özel servis olarak deniz motorları tamiratı yapmaya da başlamıştır.

2000 yılından itibaren hedeflerini daha da büyüterek yurt dışına açılmış, yaptığı ihracat ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmuştur. Kalitesinden ödün vermeyen "Uyar Marina" sadece satış değil, satış sonrası servis, yedek parça ve lojistik gibi hizmetler ile de sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Uyar Marina Fiberglass Tekne İmalat Sanayii bugün 2 Mağaza ve yurt içine yayılmış bayi ağı ile hizmetlerine devam etmektedir.
UYAR MARİNA FİBERGLASS TEKNE İMALAT SAN.
Showroom: G.M.K. Bulvarı Merkez Mah. (İş Bankası Karşısı) No: 820/G Mezitli - Mersin
Tel: +90. 324. 358 95 75 • Faks: +90. 324 358 95 75
Fabrika: Atatürk Mahallesi Mezitli Sanayi Sitesi E Blok No: 46/K Mezitli - Mersin
www.uyarmarina.comE-mail:info@uyarmarina.com

www.uyarmarina.com [/SIZE]
teknelerimizi göre bilirsiniz.