Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Deniz canavarı trol

Kapat
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

trolun denizin dibini süpürdüğünü bile bile,bazı yerlerde yasak olduğunu bilebile niye savunurlar anlamak mümkün değil halbuki kendi sonlarını hazırlıyorlar
    Asil

Yorum yap

amca kisenin bişiyi savunduğu yok .sen işine geldiği gibi konuyu yorumluyosun.belliki balıkçılıktan bişiy anladığın yok.anlamış olsaydın bu işlere çoluğu çocuğu karıştırmazdın .
      http://www.balikcilar.net/image.php?...ine=1248181860

Yorum yap

enginreis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        amca kisenin bişiyi savunduğu yok .sen işine geldiği gibi konuyu yorumluyosun.belliki balıkçılıktan bişiy anladığın yok.anlamış olsaydın bu işlere çoluğu çocuğu karıştırmazdın .
        öğrenecek acelesi yok biraz daha azar işitsin yada gelsın benle bı tartuşsın çok ii öğrenecek

Yorum yap

Yahu konısmıcam yazmıcam dıyorum yazılanları gorunce dayanamıyorum hatta atlatıyorum.

Balıgın anasını bırakmadılar yavrusunun dusmanını trole yorumladılar.

Allah aşkına kulaktan duyup veye azbuz bılgısı olan yorum yapmasın. Bu kadarda olmaz...

Bılenlere diyorum denizlerimizde uskumru kolyos orkınos kılıç sardalye istavrit kıraça daha yazmakla bitmez bunları trolmu bıtırdı veya tuttu.

Yınede dıyorum trol bu ve benzerı balıkları tutmaz.

Duydunuz bırkac kelıme trol balıkların yuvasını yokedıyomuş.
          Arkadaslar trol duz zemınde calısır. Elıskan kepez yerde calısmaz bılmeyenler ogrensın.
          Rumelıfenerı Sarıyer İSTANBUL

Yorum yap

yusuf yalçın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yahu konısmıcam yazmıcam dıyorum yazılanları gorunce dayanamıyorum hatta atlatıyorum.

Balıgın anasını bırakmadılar yavrusunun dusmanını trole yorumladılar.

Allah aşkına kulaktan duyup veye azbuz bılgısı olan yorum yapmasın. Bu kadarda olmaz...

Bılenlere diyorum denizlerimizde uskumru kolyos orkınos kılıç sardalye istavrit kıraça daha yazmakla bitmez bunları trolmu bıtırdı veya tuttu.

Yınede dıyorum trol bu ve benzerı balıkları tutmaz.

Duydunuz bırkac kelıme trol balıkların yuvasını yokedıyomuş.
            Arkadaslar trol duz zemınde calısır. Elıskan kepez yerde calısmaz bılmeyenler ogrensın.

Evet arkadaşimiz iyi söylemiş TROL yeterki amacı dışında kullanılmasın yeterki ....
            Gırgır aleti denizlerimize daha cok zarar veriyor ...
            Kıyı balıkcısıda sezon bitiminde havyarlı balığı tutuyor ...
            Saymakla bitmez...
            sigpic

İSA DÜLGER
            Yeşilköy

Yorum yap

Ne bitmez olsa tahammül onunda bir sonu var !

ki bundan sonra trol konularına böyle isimlerle açanlara tahammül'ümüz kalmaz haberiniz olsun !

ortalama 30 yaşında insanlarsınız doğruyla yanlışı ayırt edebilecek kapasitedesiniz.
              Emre Malkoçoğlu / Samsun

Samsun Su Ürünleri Kooparatifleri Merkez Birliği.
              www.malkocoglubalikcilik.com.tr
              info@malkocoglubalikcilik.com.tr

Yorum yap

katılıyorum emre

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X