Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Paragat için yem

Kapat
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

ben ayvalığa yakın yerdeyim malasef ayvalığın çoğu yerinde şebeke dediğimiz küçük trollardan çok var
    MEHMET EKİCİ
    EDREMİT KÖRFEZİ
    1977

Yorum yap

ben ayvalıktanım ve yeminizi denemeye talibim. işimde paragatçılıktır. tel, 05422731701

Yorum yap

Arkadaşlar,
        Sun'i yemimde yaptığım, son eklemeyle birlikte, yemimin mükemmel olduğunu gördüm. Patent/tescil gerektirecek kadar... Son denememizde tutulan balıkları gören başka bir balıkçının; "Hocam, bu yem olmuş, ayarıyla bir daha oynamayın." dediğini yazmış olmalıyım. Bu denemelerim, yaklaşık sekiz yıl sürdü. Sadece, malzeme masrafı olarak harcadığım; 15.000 liranın üstündedir. Gelip gitmelerde harcadığım benzin, balıkçıya ödediğim yevmiyeler, ilk defa "Hocam, yemin balık tuttu." diyen ekibe götürdüğüm rakı, istedikleri; sigara, ekmek... gibi harcamalar hariç.
        Bu işi bıraktım, çünkü; yemi bizzat deneyen balıkçının: "Hocam, bu yemi kullanırsam; daha çok balık tutacağımı, daha çok kazanacağımı biliyorum. Ama; siz bunu imalata çevirirsiniz ve siz; trilyoner (O zaman paradan altı sıfır silinmemişti.) olursunuz. Herkes; olduğu gibi kalsın..." dediğini de yazmış olmalıyım.
        Kendim balıkçı olmadığım için; kendin yap, kendin kullan durumu da mümkün değil...
        Rastgele...
        NOT: Araştıracak, uğraşacaklar için biraz ipucu vereyim:
        Yemde; fosfor, karides aroması, yengeç aroması, bitkisel bir yağ var. Ayrıca; fosfor dozu; tutulacak balık cinsini de belirliyor. Fosfor dozuna göre: a-Karışık tutan b-Sadece çipura tutan c- Sadece sargoz tutan model olarak üç çeşit yem yapabilirsiniz.

Yorum yap

Merhaba yeminizi denemek istiyorum numaram 0543 699 05 69 çağrı atın ben ararım sizi.ücretini ödemeye hazırım.gerçekten denemek istiyorum.iyi günler dilerim. Teşekkürler.

Yorum yap

Arkadaşlar,
            Galiba anlatamıyorum: "Ben yem işini bırakalı yıllar oldu." Elimdeki malzemelerden, fosfor hariç, hepsi; raf ömürlerini bitirdikleri için çöpe atıldı. Nasıl yapılacağı hakkındaki bilgiler de; ben ölünce bulunmak üzere saklandı.
            Türkçesi: "Denemek istiyorum." şeklinde cümle kurmayın.
            Rast gele!...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X