Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

gps hakkında bilbi

Kapat
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

• gps hakkında bilbi

Arkadaşlar merhaba,Çeşme alaçatıda yaşıyorum deniz aşkımdan dolayı sonunda ( 2yıl önce) bir tekne satın aldım 7,25 aynakıç ağaç denizci bir tekne,Keyifçi olarak sadece olta avcılığı yapıyorum, kalamar mevsimi başladı ama amatörlüğüm ve gps cihazım olmadığı için ay kaybolduğunda limana dönüşüm çok zor oluyor garminin el gps ciğazını almıştım ama bu yeterli değil ekonomik olarakta çok güçlü olmadığım için milyarlık cihazlar almam mümkün değil.İnternet araştırmalarımda laptoplara yüklenen deniz ve derinlik haritalarını ve bunun için kullanılan çok ucuz uydu bağlantı usb cihazını gördüm acaba bu cihazı ve haritaları kullanan memnun olan bir arkadaş varmı? yada 2d 3d gibi deniz dibini gösteren en ucuz cihaz markası nedir?Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim,Balık bulucu cihazım var ama denizdibindeki topuk yada kayalık alanları bulamıyorum,Fikir beyan edecek tüm arkadaşlara şimdide teşekkür ederim, TÜM DENİZ AŞIKLARNA RASTGELE.

sizin tekne hangi limanda

warez linki yasak :)
    Konu dökülük; Tarafından 14.11.11, 02:49 değiştirilmiştir...
    http://www.facebook.com/engin.gorgun35

Yorum yap

teknem alaçatı limanında

Yorum yap

engin faceden baktım sen bizim bio taşmahale ekli olan arkadaşmısın?Reconun

Yorum yap

Arkadaşlar,
          Forumda lisanslı programlara ait linkleri ve bu programları satanlara ait linkleri vermeyelim.
          Yada bu işlerinizi özelden halledin.
          Yeterince sorunumuz ve yeterince düşmanımız var.

Yardım isteyen arkadaşa gelince,
          İnternet lisans ücretine tabi olmaya açık kod'lu bir program var. Adı OpenCPN. Ben denedim gayet güzel çalışıyor. Mevcut el GPS,inizin data kablsunu aldıktan sonrakulanabilirsiniz. Yada piyadaki GPS receiver'lardan herhangi biri ile.

Yorum yap

baha035 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            engin faceden baktım sen bizim bio taşmahale ekli olan arkadaşmısın?Reconun
            aynen tanıyorum zaten
            http://www.facebook.com/engin.gorgun35

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X