Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Maxsea timezero

Kapat
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

 • Maxsea timezero

  MAXSEA TIMEZERO


  MAXSEA TIMEZERO
  PROGRAM İNDİRME LİNKİ:
  http://download.maxsea.com/USB_IMAGE...PRO_v1.1.1.zip
  KEYGEN İNDİRME LİNKİ:
  http://dfiles.eu/files/vnlvr72pz


  1 ESKİ MAXSEA VERSİYONLARI VARSA KALDIRIN VE UZANTILARINI SİLİN
  2 SQLServer2008SP1 Yİ TIKLAYARAK KURUN
  3 ZIPLI DOSYADA USB_IMAGE_MXTZ_PRO_v1.1.1 İÇERİSİNDEKİ Click me to Install_v1.1.1.exe DOSYASINA TIKLAYARAK PROGRAMI KURUN
  3 KURULUM BİTTİKTEN SONRA Keygen_TZ.exe ADLI DOSYAYI KULLANARAK GEREKLİ SERIALLERİ OLUŞTURUP PROGRAMI AKTİF EDİN (ESKİ VERSİYONLARA GÖRE BİRAZ DAHA ZAHMETLİ)
  4 http://www.mapmedia.com/charts-catalog.html SİTESİNDEN İNDİRECEĞİNİZ HARİTALARI KULLANABİLMENİZ İÇİN; GİZLİ KLASÖRLERİ GÖRÜNTÜLEMEYİ WİNDOWSTA AKTİF EDİN VE C:\ProgramData\MaxSea Int\DATA\MetaCatalog\ DİZİNİNE CRACK DOSYASINDAKİ ucpool DOSYASINI YAPIŞTIRIN VE DEĞİŞTİRİN. İNDİRDİĞİNİZ HARİTALARI MAXSEA PROGRAMINA EKLEMEK İÇİN İKİ YÖNTEM VAR BİRİNCİSİ ZİPLİ OLARAK İNDİRDİĞİNİZ HARİTADA ZİPİ AÇIP HARİTA DOSYASINA ÇİFT TIKLADIĞINIZDA HARİTALAR MAXSEA YA EKLENİR İKİNCİ YÖNTEM İNDİRDİĞİNİZ HARİTALARI BELGELER-MYMAXSEA-DOWNLOADED CHARTS DİZİNİNE KOPYALAMAK BÖYLECE MAXSEA BİR SONRAKİ AÇILIŞINDA HARİTALARI OTOMATİK OLARAK YÜKLER. MAXSEAYA HARİTALARI YÜKLEME ANINDA İNTERNETİNİZ KAPALI OLSUN AKSİ HALDE ucpool DOSYASI TEKRAR CRACKSİZ HALİNE DÖNER, BU DURUMDA C:\ProgramData\MaxSea Int\DATA\MetaCatalog\ DİZİNİNE CRACK DOSYASINDAKİ ucpool DOSYASINI YAPIŞTIRIN VE DEĞİŞTİRİN İŞLEMİNİ TEKRARLAYIN.


  ŞİMDİLİK KEYGEN KLASÖRÜNDEKİ ucpool DOSYASI ÇOĞU HARİTAYI DESTEKLEMEKTE, İNTERNETTE ARA ARA BU DOSYANIN GÜNCELLEŞTİRİLDİĞİ OLUYOR İNCELERSENİZ DAHA YENİ ucpool DOSYALARI BULUP DAHA ÇOK HARİTA DESTEĞİ ALABİLİRSİNİZ.
  NOT: MAXSEA TIME ZERO HARİTALARI ESKİ VERSİYONLARA GÖRE ÇOK DAHA BÜYÜK BOYUTLU AMA GÖRSEL OLARAK DAHA KULLANIŞLI.


  NOT: KEYGENLER MAXSEA V.1.9.7 İÇİNDE KULLANILABİLİYOR BİLDİĞİM KADARIYLA AMA BEN V.1.1.1 KURDUM BİLGİNİZE. V.1.9.7 DENEMEK İSTEYENLER BULABİLİR.

  BU ARADA MAXSEA YI BAŞKA BİR YERDEN İNDİRMEK İSTEYENLER GOOGLE DA " MAXSEA DJEMAN " KELİMELERİNİ BİRLİKTE ARATSIN. PROGRAMA İLAÇ HAZIRLAYAN KULLANICI NİCKİ DJEMAN OLDUĞUNDAN SONUCA DAHA ÇABUK ULAŞIRSINIZ.
  http://www.torrentz.pro/MaxSea-Time-...31457A0EF8.php

  Büyük balık küçük balıktan uzun yaşar
  Metabolizması yüksek balık düşük olandan uzun yaşar
  Soğuk sudaki balık sıcak sudakinden uzun yaşar


 • #2
  Reis program indirme linki hata veriyor
  Dağ ne kadar yüce olsa da yol üzerinden aşar yeter ki yol arkadaşların sadık ve vefalı olsun.

  Yorum yap


  • #3
   mercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
   Reis program indirme linki hata veriyor
   bu lınk çalışıyor indiriyorum suan

   Yorum yap

   Hazırlanıyor...
   X