Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Raspa Boya Hizmeti

Kapat
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

 • Raspa Boya Hizmeti

  Raspa Boya

  Raspa işlemleri, firmamız zengin makine parkuru ve adından gelen güvencesiyle müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız, her çeşit mevcut raspalama tekniği ile faaliyet skalasında geniş bir alanı kapsamaktadır. Tüm teknikler, standartlaştırmış olduğumuz yüksek kalite ve önem mekanizmalarından geçerek, faaliyette olduğumuz diğer tüm alanlarda olduğu gibi müşterilerimizin takdirlerine sunulmuş ve memnuniyetle karşılanmıştır.
  Mekanik Raspa

  Düz yüzeyleri raspalamak için düz raspa kullanılır. Kavisli yüzeyleri raspalamak için de üçgen raspa kullanılır. Raspaların eğe kuyruğu gibi sivriltilmiş sonuna sap takılır. Bu şekilde raspalama işlemi gerçekleştirilir.
  Kum Raspası (Kumlama)

  Kum raspası, veya kumlama, (sand blasting = kumlu patlatma) metallerin, ahşapların ve plastiklerin yüzeylerini temizleme ve pürüzlü bir strüktür verme tekniklerinden birine verilen addır. Yan taşlama, motorlu fırça ve benzer yöntemlere nazaran çok etraflı bir teşkilat gerektirir, ama çok başarılı ve başka metotlarla erişilemeyen sonuçlar verir. Özellikle boyanacak metallerde, kum raspası şüphesiz en başarılı yüzey hazırlama yöntemidir ve rakip olabilecek diğer bir yüzey hazırlama yöntemi yoktur.
  Su Raspası

  Ultra yüksek-basınçlı su jetlerinin dışında hiçbir teknoloji çevreye bu kadar dost değildir. Su jetleriyle çalışılan projelerde, ortamda ne toz ne de çakıl vardır. Ayrıca Kum ve çakıl kullanılan diğer yöntemlerdeki yüzeyden çok daha temiz bir yüzey elde edilir. Su jetleri işlemi sonunda yüzeyde kalan sadece tuzlu sudur. Su jetleriyle temizlik yapılacak ortamın etrafını kapatmanıza da gerek yoktur. Su jetleri gayet narin bir işçilikle işini yapar ve boyaya hazır bir yüzey sağlar. Üretim sanayisinde çok önemli olan akışkanlıkta su jetlerinden daha etkili bir yöntem yoktur. Çünkü Boyadan önce gerekli olan raspa işlemi diğer yöntemlerde (projesine göre değişecektir) 4-5 katı fazla zaman almaktadır.
  Rapsa Boya | Gas Free | Kumlama
Hazırlanıyor...
X