Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Teknesinde uydu anteni isteyen var mi ?

Kapat
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

• Teknesinde uydu anteni isteyen var mi ?

Merhaba foruma yeni katıldım.

Tekne lerde kullanılan uydu antenleri hakkında her türlü yardıma açığım hiç çekinmeden arayın.

Anten fiyatı 2.500 tl olup daha üst modelleri de mevcuttur.

Saygılarımla,

Seçkin HAZ

Tel : 0553 684 19 07

Bu cihaz hangi memleketın ve maçlık çanakları kullanıyorsunuz ceyrolumu cihaz
    BüleNt
    İSTANBUL

Yorum yap

LüFerCi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu cihaz hangi memleketın ve maçlık çanakları kullanıyorsunuz ceyrolumu cihaz
      Merhaba öncelikle ilginize teşekkür ederim.sistem cayroludur.hareket halinde uydu yayınını kesintisiz izlersiniz.
      marka olarak CAMOS tur.her türlü ebatta çanak vardır.dilerseniz VSAT (uydu internet) anteni bile temin edebilirim.
      Her türlü profesyonel uydu antenim mevcuttur.
      Antenlerimiz CAMOS Ve SETCOM markaları olarak özellikle otobüslerde oldukça bilinen markalardır.
      Hİç çekinmeden arayın.bilgilendirmeye hazırım.
      Saygılarımla

Yorum yap

fiyatlar hakkınDA bilgi verirmisiniz

Yorum yap

burası balıkçılık hakkında bilgi alışveriş yerimi yoksa alım satım yerimi hayırdır arkadaşlar alımlarınız satımlarınız varsa gidin ikinci ele
          NİNO MURAT
          BALIKCI

Yorum yap

sonuçta balıkçılığa hizmet ve modernizasyon adına bişeyler yapılıyor buda balıkçılığın iyiliğine sadece balıkmı konuşulacak burda sadece biz değil tekne diğer ekipman ihtiyacı olan yada satanlar bu forumda paylaşım yapıyor sen rahatsız olduysan bakmazsın olur biter ama forum sorumlusuysan o zaman eyvallah biz çıkarız forumdan

Yorum yap

Burda balıkçı için ne faydalı ise onları paylaşılıyor fikir alışverişi yapılıyor vede yapılacaktır
              BüleNt
              İSTANBUL

Yorum yap

45 şok çanak ile 6500 dolar dediler
                BüleNt
                İSTANBUL

Yorum yap

pazarci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  burası balıkçılık hakkında bilgi alışveriş yerimi yoksa alım satım yerimi hayırdır arkadaşlar alımlarınız satımlarınız varsa gidin ikinci ele
                  Hayır ola nino forumda yöneticimi oldun forum adına karar veriyorsun.
                  Bu forum balıkçılık forumu ve balıkçılık ,tekne,elektronik cihaj,makina,şanzuman vs ilgili her şey paylaşılır ve fikir alışverişinde bulunulur. .
                  Yanlız bu alım satım işlerinden forum sorumlu değildir.
                  ><((((º> BALIKÇI FORUM<º))))><

Yorum yap

Burhan abi doğru söylüyorsun bütün balıkçı faydalanmalıdır bu forumdan her sekilde
                    BüleNt
                    İSTANBUL

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X