Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

1. Uluslar arasi kuzey kibris balikÇilik toplantisi ardindan

Kapat
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
Yeni mesaj

evet benim zafer murat çetintaş,bir problem mi var
    Zafer Murat Çetintaş

Yorum yap

istanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      evet benim zafer murat çetintaş,bir problem mi var
      aslına bakarsanız sizin dün gece yazdığınız cevaba kadar yoktu, hiç yoktu hem de!

bugüne kadar hakkımda yazılıp çizilen hiç bir şeyi, yayınlanan hiç bir yazıyı, hatta birbirinden nezih (!) photoshoplu imajı canımı ne kadar yakarsa yaksın mahkemeye taşımamış, balıkçı ile stk mensubu arasında mahkeme kurulmasını, sürdürülebilir balıkçılık için emek veren her katmandan deniz dostunun gayretine vurulabilecek en büyük darbe addeden biri olarak, özellikle evet, problem var diyebilirim.

zira samimiyetinizi sorgular bıraktınız beni ve haliyle emin olmak istedim: forumda İstanbul nick'iyle yazan şahıs ile Yasin'in foruma taşıdığı metnin altında imzası olan Zafer aynı insan mı diye..

aydınlattığınız için teşekkür ederim,
      D.
      Ne Yiyorsak Oyuz
      https://www.facebook.com/NeYiyorsakOyuz/

Yorum yap

Sevgılı Arkadaşlar ben bedava bir yere gitmedim faturamda cebimde isterseniz açın Işık hocaya yada kim varsa görevli orda sorun öğrenin . Otel paramı her şeyimi ben kendim ödedim. Ayrıca peynirci falan yalan dolan laflar dönüyor burada. Ben 40 yıldır STK'larda gönüllü olarak mücadele ediyorum. Ayrıca yazıyı düzgün okuyup öyle yorum yapın. Siz balıkçı değilken ben Arnavutköyde Nikolarla yani Rumlarla balıkçılık yapıyordum. öz geçmişimi öğrenmek istiyorsanız buyrun tıklayın http://www.zafermurat.com/
        ve google'a adımı yazın bakın ne çıkıyor. Öyle tanımadığın insan hakkında bilmeden cümle kurmak ayptır . Ayrıca http://www.dogasavascilari.net/ buradanda bizim neler yaptığımızı görürsünüz. Diğer sitelerimizede buradan geçiş var . Öğrenin sonra konuşun
        Zafer Murat Çetintaş

Yorum yap

ne güzel programlar yapmışsın ne gerek var insanları avukatlarla susturmaya ve avukatları devreye sokmaya.halbuki fikirlerinle insanları çok kolay ikna edebilirdin.diyaloğu avukatla yapmaya kalkıştın şimdi herkes sana ön yargıyla bakmaya başladı mesafe koydu.
          numan trabzon kıyı balıkçısı/balıkların dostu.cam kavanozlarda müzelerde sergilenen balıkları görmek istemeyen balıkçı.

Yorum yap

istanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ayrıca peynirci falan yalan dolan laflar dönüyor burada. Öğrenin sonra konuşun

Bence siz önce öğrenin öyle yazın derim.Peynirci lafı kim tarafından nerede kullanılmaya başlanmış ve bu konuda kime atfen yazılmıştır öğrenin ondan sonra insanları yalancılıkla suçlayın.
            https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...f3&oe=5C00E32D
            Körler Ülkesinde Görmek Suçtur.!

Yorum yap

[QUOTE=özgürdeniz;117064]Her yerden çıkan Hocanız Bayramın alternatifidir ve doğrudur,Adam gibi hocadır...

Aslında orada bulunmaman gereğinin bi ifşaasıdır,bir hova diyor anlayamadığını belirtiyorsan ne işin vardı orada?

Çok değerli Sayın Başbakanımızda Kasımpaşalı,ne deme çabasındasın ?

Biliriz,indepententa dahil ne götürdün balıkçılığa katkın neydi.Sahi bir balıkçı Kooperatifi seni mahkemeye vermişti tanıkların kimlerdi onun sonucunuda açıklasan ?

Hangi Rumlarla palavracı? Adını verdiğin Zaven Dayıyla bende çalıştım,rakibiyse Jırayr Reisti tayfasınıda çocuklarınıda tanırım sen yoksun ve Ermeniydiler...

Senin ortaya koyacağın tek gerçek olsa olsa cebindir,uzun süredir ortada olmamanın gerçeğinden bahs et...

Hakikaten bende merak ettim,sahi göreviniz neydi ?

+

Sen kimsinki kimin adına yanıtladın? Sakın Bayram Hocanın fasa fiso ktaplarının basımını üstlenip kendi çıkarlarınızın telkinini yaptırdığınızı ifşa ediyor olmayasın? Bunlarında sırası gelince sorgulanacağını bil,vakıf dahil ve o paralar nereler gitmiş !!!

Utanmaz adam,sayenizde bilim dünyası ikiye ayrıldı.Sizler tarafından satın alınanlar ve alternatifi doğru olanlar olmak üzere,utanmaz adam satın alamadığınız her şey size göre doğru ve örneği bir Koopeartifimizde mevcut mahkemelik oldun orada tokat gibi cevabı mevcut...

Değil konuşman sen kesinlikle engellenmelisin,
              Biraz dengeli birisi çevreyi dillendirip balıkçıyı kenara koyup yolunu bulma peşinde sözde çevreci olduğunu tanılar ve görür.Sahi senin ne işin vardı orada ? Orkinosçuları Greenpeace karşı savunma yalakalığın ve ortaköydeki basın açıklamanmı oralara seni götüren ?

Sonuç;
              40 kişiyiz biribirimizi biliriz yeniköydeki yalına dön.... Bende tanıyamadım bu adamı be Müfit.Zavenin kayığında çalıştığını iddia ediyor ama o kayıkta normal bir adam çalışmadı ki hiç.Sen de bilirsin semtin ne kadar iti ,kopuğu, keşi varsa o kayıktaydı lakin bu adamı hatırlamıyorum zaten aramıza yabancı almazdık ki.Jirayr ın tayfası olmasıda zor ordakilerinde çoğunu tanırdım zaten en fazla 5,6 kişi kalmıştır o tayfadan .Matyos, Serkis, Fedon ,Avedis 'sağ mı bilmiyorum' daha birkaç kişi olacak ama hatırlayamadım.Ama bu arkadaş yoktu çalışsa hatırlardım.Dediğin gibi biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz
              KUMKAPI ACEMDAĞI TEVELLÜT 1940

Yorum yap

Bende tanıyamadım bu adamı be Müfit.Zavenin kayığında çalıştığını iddia ediyor ama o kayıkta normal bir adam çalışmadı ki hiç.Sen de bilirsin semtin ne kadar iti ,kopuğu, keşi varsa o kayıktaydı lakin bu adamı hatırlamıyorum zaten aramıza yabancı almazdık ki.Jirayr ın tayfası olmasıda zor ordakilerinde çoğunu tanırdım zaten en fazla 5,6 kişi kalmıştır o tayfadan .Matyos, Serkis, Fedon ,Avedis 'sağ mı bilmiyorum' daha birkaç kişi olacak ama hatırlayamadım.Ama bu arkadaş yoktu çalışsa hatırlardım.Dediğin gibi biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz

Yorum yap

zaven in kayığındaki ortam her gelenin elini kolunu sallaya sallaya girebileceği bir ortam değildi.Keza küçük liman da aynı özellikteydi.Sen Arnavutköyden kalkıp geleceksin yabancı halinle o merdivenlerden inip limana gireceksin devamında olacakları düşünemiyorum bile.Bırak yabancıyı kediler bile desturla gezerdi limanın içinde.

Yorum yap

Onca sene Zaven Dayının yanındaydım adını bile duymadım,keza Jırayr reisinde yanında görmedim lakin bir doğru var Yeşilköy Kooperatif kuruluşuna indepententa ve diğer batıktan para alınabilsin diye kuruluşunu teşvik ettiği anlatılır.Rivayet bu yönde.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X