Kayit

PROFESYONEL BALIKÇI FORUMU Üyelik Forumu

Gerekli Bilgiler

Kayit için Nickname dedikleri kullanici adi lazim, lütfen uygun bir kullanici adi seçin.

Kullanmak istediginiz sifrenizi giriniz. Lütfen sifrenizin yazilimina dikkat edin Büyük ve Küçük Harf kullandiysaniz, Forumda girislerde sifrenizi ayni sekilde yazmalisiniz.

Lütfen geçerli bir E-Mail Adresi veriniz. Aktivasyon Mesaji E-Posta Adresinize Gönderilecek. Yoksa Üyeliginizi Aktiflestiremezsiniz.
Not: mynet mail adresi vermeyin.

Türkiyenin Başkenti Neresidir ? A......a

Kisisel Bilgiler

Sistemde gösterilen Saatler sizin bulundugunuz Ülkede yanlis gösterilebilir. Buna Zaman kaymasi denir, bu aradaki Saat farkini asagidaki Listeden bulundugunuz Ülkeye uygun Zaman dilimini seçerek, aradaki farki giderebilirsiniz.

Buradan Saatlerin otamatikmen Yaz / Kis Sezonu ayarlarini yapabilirisiniz. Otamatik olarak Sistemimiz içerisinde bulundugumuz Sezonun ayarlarini yükler.

yöneticiler size e-posta mesajlari göndermek ara sira isteyebilir

Eger siz Bu mesajlari almak istemezseniz bu seçmeyi etkisiz kilin.

Forum Kurallari

Üye olmak için Forum kurallarini dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Kurallari

Bu foruma kayit ücretsizdir! Asagidki kurallari ve ilkeleri okudugunuzu kabul ediyoruz. Eger sartlari kabul ediyorsaniz, lütfen 'kabul ettim' onay kutusunu isaretleyin ve asagidaki 'Gönder' dügmesine basiniz. Kayit islemini iptal etmek istiyorsaniz ve Forum Anasayfasina geri dönmek için buraya tiklayin.

Forum Kurallari Lütfen Okuyunuz
Site Kurallari

1:Forumda yazilan mesajlardan yazan forum üyesi tamamen sorumludur. sahislarin yazdiklari yazilardan dolayi forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2:T.C. yasalarini ya da uluslararasi kanunlari, anlasmalari, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3:Topluluklar hakkinda tahrik edici ve küçük düsürücü yazilar yazilamaz.Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek yasaktir.
4: Sitemizde warez, hack, illegal vb paylasimlarin yapilmasi kesinlikle yasaktir.
5: Yorum amaci tasimayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazilari yasaktir.
6: Forumda yardim konulari acarken "acil" "önemli" vb tarzi basliklar la yardim konusu acmayiniz. Yardim konusu acarken konuyu kisaca baslikta belirtiniz.
7:Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiptir.
8: Konulara verilen cevaplara etige uygun olmayan küfür, hakaret, asagiliyici tutum gösteren kullanicilar süresiz sitemizden uzaklastirilicaktir.
9: Konu acarken mutlaka kaynak gösteriniz, Eklenti vs tealarda ise mutlaka caps, yada demo site gösteriniz.( Yeni sunulmus konular icin) Konular icerisinde büyük harfle yazmak yasaktir, Makalelerin tümü kalin harfle yazilmasi yasaktir. Sadece belirleyici ve önemli bölümleri belirginlestiriniz.
10:Telif Hakli Mp3 Yayinlamak Yasaktir. Ekleyen üyeler forumdan uzaklastirilir foruma eklenirsede ekleyen kisinin sorumlulugundadir.

Üyelik iptali: Üyeliginizi iptal etmek istiyorsaniz foruma girmeyin bir daha iptal olmus olur..
Site yönetimi haber vermeden kurallarda degisiklik yapma hakkini gizli tutar.

Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumus ve kabul etmis sayilacagindan, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

BALIKCI FORUM